Michał25.02.2014
iPhone 5s vs Galaxy S5 – krótkie porównanie na filmie

Zaprezentowany wczoraj wieczorem Samsung Galaxy S5 wreszcie pojawił się na pierwszym filmie na którym jest on porównywany z iPhone 5s. Zobaczcie koniecznie.

Dla przypomnienia dodam, że najnowszy Galaxy S5 posiada ekran Super AMOLED 5,1″ o rozdzielczości 1920 x 1080, a także czterordzeniowy procesor 2,5 GHz, 16 Mp aparat fotograficzny, 2GB RAM i czytnik linii papilarnych.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Andrzej Kosmala

  Kiedy wreszcie koniec spekulacji z iPhone 6 i realna premiera.W tej chwili niestety najlepszy Smartfon na rynku ma Samsung Galaxy s5.I co z tego,że plastik.Każdy kto kupuje aluminiowego iPhona pierwsze co robi zakłada na niego kawałek plastiku,żeby mu się to aluminium nie porysowało.Z kolei to etui wprowadza zakłócenie w pracy aparatu foto i lampy błyskowej.

  • RobertKorzeniowski

   że co… niby.!. dla mnie to żal naprawde telefon wygląda jak Avila ten aparat to cofnięcie się o 2 technologie- nie! i naprawdę nic nie wnosi konkretnego, no i niestety ten jebnięty android, w zeszłym roku byłem naprawde (jak nie lubie) zachwycony S4 teraz… nie!

 • applik

  Andrzej nie zgadzam się z Tobą. Miałem Iphone 2, 3, 3GS, 4 i teraz 5. Nigdy nie zakładałem coveru tylko obklejałem Iphone Invisible shield. I nigdy nie miałem z nim problemu. Uważam że jest wielkie hallo i wojna le niestety to Apple stworzył pierwszego w pełni sprawnego smartphone dotykowego a teraz czytnik a Samsung jest dobry w TV

 • Andrzej Kosmala

  Z jednym się zgadzam,że ten android jest trudny w rozpracowaniu.Ale komputer jest dla mnie czy ja dla komputera?Jak w życiu,jak w małżeństwie: jak się na coś zdecydowałeś to się tego trzymaj.Ja jestem żonaty z Apple,ale skurwiłem się z Samsung Galaxy Note 3.Mam chwile uniesienia,ale też i żalu: czemu Apple tak się opiera z większym iPhone!

 • Andrzej Kosmala

  Z jednym się zgadzam:android jest jebnięty;chyba,że ktoś jest masochistą komputerowym.Ja mam teraz Samsung Galaxy Note 3.To jest naprawdę fajny ipad super mini.Nawet filmy oglądam.Do tego z dysków minisd.