Krystian25.03.2014
iPhone 5s vs HTC M8 vs Galaxy S5 i inne smartfony z Androidem

Ostatnio na rynku pokazało się kilka nowych smartfonów od czołowych producentów.

Na poniższej tabelce możecie obejrzeć najważniejsze informacje o każdym z nich. Jak nie trudno zauważyć jeden delikatnie odstaje od reszty – mam nadzieję, że ta dysproporcja zostanie zniesiona już we wrześniu i Apple zgniecie swoim iPhone 6 całą konkurencje.

iP5sHTC.onetech.pl

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • Użytkownik

  …czas najwyższy,bo już nasz „pupilek” śmiesznie wygląda,mam nadzieje na mocne wejście (duży ekran i świetne zespoły)…

  • Meehow

   Dlaczego sądzisz, że wyglada śmiesznie, jak dla mnie iPhone 5S jest wymiarów optymalnych, umożliwia jeszcze obsługę jedna ręka oraz mości sie w każdej kieszeni, a jezeli ktoś woli duże telefony, to powinien sie przerzucić na telefony oferowane ze strony SONY, HTC czy SAMSUNGA albo LG. Jak dla większość iPhony sa wręcz idealne wielkością przejrzystością i wygodnascia czego nie oferuja inne firmy, cóż z tego że maja duże telefony, skoro u nich ( np. Samsung) gdzie kolor biały jest bardziej szary a kolor czarny popielaty ( mowa o SGS IV). Z mojego punktu widzenia mogła by sie zmienić tylko obudowa plus dodatkowe ulepszenia IOS.

   • Ja bym się już dawno przerzucił na innego producenta, ale nikt nie robi urządzeń z iOS ;-) To jest jedyny problem. Z androidem nie da się współpracować, tym bardziej będąc użytkownikiem Mac, iPad etc ;-)

    Ludzie chcą większych telefonów, sam chcę większy. Mam nexusa 5, miałem SGS4, HTC One – obsługa tego rozmairu to (dla mnie) żaden problem i sądzę, że dla milionów innych też nie i założę się, że bardzo wielu tylko czeka na duży model żeby go kupić i przejść z androida na iOS.

    • Użytkownik

     Dobrze prawisz,iPhonek jest dla wielu zbyt mały,szanujący klientów producent, powinien dać nam użytkownikom, prawo wyboru wielkości ekranu,tak jak to robi „śmiertelny konkurent” s…..g . Nie interesuje mnie konkurencja , bo chcę sporą maszynę z iOS,używam też iPada mini,ale nie zastąpi przecież telefonu. ;))) Czekam z niecierpliwością na nową linię od Apple.

   • Użytkownik

    Kolego nie zrozumiałeś mojej intencji,pod „narkoman-Redaktor”,masz moje rozwinięcie myśli,pozdrawiam miłośników obecnych i dużych (za kilka miesięcy) jabłuszek.