Krystian03.02.2014
iPhone 6 – 2 modele, 4,7″ i 5,5″, 2GB RAM, większa bateria

Mamy nowe informacje na temat iPhone 6. Cytując dane ze źródeł, najprawdopodobniej jeden z bliskich partnerów Apple twierdzi, że na jesień Apple zaprezentuje 2 modele iPhone.

Pierwszy z nich będzie w rozmiarach 4,7 lub 4,8″ oraz drugi model z ekranem 5,5″. Pierwszy według plotek ma mieć rozdzielczość ekranu 1920×1080 pikseli, natomiast model większy 2272×1280.

Analityk podnosi ponownie kwestię wypuszczenia wersji posiadającej pamięć aż 128GB, 2GB pamięci ram, 3,2Mpx aparat z przodu oraz 8Mpx z tyłu. Prawdopodobny rozmiar akumulatora ma wynosić 1800mAh.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • MacMax

  Duże ekrany :( Mogliby zrobić pamięć min. 32GB.

 • Michael Szmudi

  najmniejszy dysk powinien być 32GB a nie 16 !!!

 • Endzio

  5,5” na bank nie wypuszczą

  • Kipek

   Bardzo obiektywne i uzasadnione zdanie. :)

 • Czarek Strus

  Baterie to mogliby jednak troche wiekszą dać.

 • aleczka

  Moglbym powiedziec nareszcie bo wszystkie dotychczasowe iphone sa poprostu za male. Bedzie.dobra konkurencja miedzy iphone 6 , nowy HTC One i Galaxy S5. Jesli wszystko bedzie oscylowac w granicach 4,7 a 5 cali to porownywanie bedzie bardziej miarodajne. Sam.czekam na iphone 6 z ekranem minimum 4,7 cala. Na moja reke to idealny rozmiar.

 • Sławek Herok

  Bateria na poziomie 1800mha to śmiech na sali w dzisiejszych czasach

 • Janusz Pałucha

  A czemu bateria 1800mha to śmiech?
  Jak do tego dodali by ładowarkę solarną wmontowaną w wyświetlacz to pojemność tej baterii trzeba by inaczej liczyć.. jak nikt tego nie wie.. tak jak to się będzie miało do zużywania baterii przy tak częstym doładowywaniu..

  Co do samych wyświetlaczy.. to czekam na iPhone 6 i oczekuje wyświetlacza koło 5″. Zgodzę się z Michael Szmudi że dysk 32GB powinien być najmniejszym bo już dziś 16GB dyski po instalacji iOS są sporo okrojone… a jak przynajmniej połowa rzeczy zapowiedzianych wejdzie do życia to te 16GB będzie zapełnione w 90% każdy bajer to MB programu który go obsługuje..

  Co do rozdzielczości to dziwie się że 5S nie miał już 1900×1080 dla tego jak wyszły by dwa modele to mniejszy jak by miał mniejszą rozdzielczość to by było cofnięcie się w czasie..

 • Wiktor

  Coś nie wydaje mi się żeby Apple aż tak szybko i drastycznie zmieniło rozmiary ekranów w iPhone’ach. Zbyt duży przeskok moim zdaniem.