Michał13.03.2014
iPhone 6 i kolejny bardzo piękny koncept

Dawno na stronie nie było nowego konceptu, więc czas najwyższy to zmienić. Tym razem mam dla Was naprawdę pięknego iPhone’a 6 z 4,5″ ekranem.

Autorem wizji jest Arthur Reis, który przedstawia nam iPhone 6 z 4,5 calowym zakrzywionym szafirowym ekranem. Prezentowany iPhone wygląda zupełnie jak iPod Touch, czy iPad Air. Zapraszam do obejrzenia tego krótkiego filmiku.

Jak Wam się podoba?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Jarek

  Super bardzo ładnie by się prezentował

 • Sebastian

  Piekny :) mogło by być coś w tym stylu

 • IPhone 6 nie ucieknie od myśli estetycznej dotychczasowych modeli.Poza tym rozmiar ekranu 4,5 nie rozwiązuje oczekiwań.Powinna być też wersja w granicach 5,5. Czy nie macie wrażenia,że jesteśmy manipulowani i na naszych opiniach faceci z Cupertino sprawdzają różne koncepcje.

  • Dla mnie 5″ to maksimum dla telefonu i tyle bym chciał sam, powyżej tego mozna sobie kupic iPad mini.

  • Dawid Kucy

   Właśnie biorąc po uwagę fakt, że co drugi model zmienia praktycznie całą linię estetyczną telefonu to uważam, że tak będzie i w tym przypadku. Zawsze wychodzi nowy model, potem jego „podrasowany” lecz wyglądający prawie identycznie brat i potem znowu mamy do czynienia z kompletnie odmienionym nowym sprzętem. Tak więc myślę jednak, że pójdą bardziej w aluminiową wersję iPhone’a 5C (chodzi mi o wygląd – czyli coś bardzo podobnego do iPada Air czy modelu pokazanego tutaj na filmiku).