Krystian15.03.2014
iPhone 6 i pierwsze plotki dotyczące specyfikacji

iPhone 6 jest najbardziej wyczekiwanym smartfonem tego roku. Do premiery zostało jeszcze dobre pół roku więc ilość plotek dopiero zacznie rosnąć.

Dziś mamy dla Was garść informacji od człowieka, który w zeszłym roku dostarczył prawdziwych zdjęć ramek do iPad Air i Mini oraz nowego przycisku home w iPhone 5S. Dziś oczywiście ma drobne szczegóły o iPhone 6.

Według jego słów w modelu tym zobaczymy przede wszystkim jeszcze cieńszą obudowę mierzącą około 6mm. Całość ma być napędzana procesorem A8 o rdzeniach podkręconych do 2,6GHz – co osobiście wydaje mi się nieprawdziwą informacją. Prędzej pojawią się cztery rdzenie pracujące z prędkością około 1GHz. Uzupełnieniem kompletu ma być nowy ekran Retina o gęstości 389PPI, niestety nie jest nigdzie podana jego wielkość. W przypadku ekranu liczyłem na 4,7″ do 5″ o gęstości 450PPi, która gwarantuje idealny obraz bez możliwości dostrzeżenia jakiegokolwiek punktu.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • I tak w kółko Macieju.Marketing?Badanie rynku,kształtowanie oczekiwań.A dlaczego nie dać wyboru odbiorcy.Prawo wolnego wyboru jest największym osiągnięciem współczesności.Jeżeli Pan „narkoman” oczekuje maksimum 5 cali to trzeba mu dać,ale ja z większą ręką i marnym wzrokiem oczekuję maksimum6 cali to trzeba mi to dać.Dlaczego nie dać czegoś pośredniego między iPadem mini a iPhonem?Sony,Nexus,Samsung i inni to robią i nieźle to wychodzi.Nie chce się Apple przyznać ,że tutaj zostało z tyłu? Połówka iPada mini,zobaczcie jaki to byłby ładny phablet,ale tego słowa w Apple nie wolno używać.

  • mediak

   dobry wpis,dodam tylko,że to wbrew filozofii apple,która nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.No chyba,że zaczną myśleć o pozyskaniu nowych klientów,nie wyznawców.

 • Dobrze Pan powiedział: wyznawców. Jestem wśród wyznawców Appla,porzuciłem z dużym wysiłkiem intelektualnym i cierpliwością Windowsa. A teraz czuję się zdrajcą swego wyznania: z iPhonea 4s przeszedłem na Samsunga Galaxy Note 3.Czuję się nieswojo: od zachwytu do wściekłości.A przyczyna jest prozaiczna: bardzo odpowiada mi ten format obrazu. A ostatnio założyłem jeszcze Louncher 8 czyli stronę startową od Nokii,bo te kostki są wygodne(nie muszę zakładać okularów).Dlatego tak czekam na iPhonea 6 z obrazem 5,7. Jestem przekonany,że nie popełnią błędu i wypuszczą formaty 4,7 i 5,7.Oczywiscie zostawiając 4 cale udoskonalone.

  • mediak

   Budujące postrzeganie tematu.
   Równolegle posługuję się Apple i Samsungiem (telefony),oraz tabletem iPad mini.Doceniam zalety i wady obu marek,bez wskazania zdecydowanego zwycięzcy.Biorę z nich to, co w danej chwili jest mi potrzebne.Natomiast w ofercie tabletów,Apple wybija się znacznie nad konkurentami.Jako konsument zawsze wybieram dobre rozwiązania,bez względu na producenta.Smutne jest to jak posiadacze „przeciwnych” marek ze sobą dyskutują,miłego dnia.