Michał11.02.2014
iPhone 6 jednak nie będzie posiadał szafirowego ekranu

Pisaliśmy już wielokrotnie o tym, że iPhone 6 prawdopodobnie będzie posiadał szafirowy ekran. Nowe informacje które pojawiły się dzisiaj w sieci temu zaprzeczają.

Jak podaje portal appleinsider ekran szafirowy ma pojawić się nie w iPhone 6 lecz w nowym zegarku od Apple, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku.

iwatchS-on-wrist

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam również test tutaj iPhone 5 z ekranem pokrytym szafirem. Na filmie bardzo dobrze widać, że ekran taki jest bardzo odporny na zadrapania. Moim zdaniem jest wielce prawdopodobne, że iWatch będzie posiadał taki właśnie ekran ponieważ jak wiemy zegarek który znajduje się na naszym nadgarstku jest bardziej narażony na wstrząsy i zadrapania.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Piotr

    I dobrze ze iPhone 6 nie bedzie miec szafirowego szkła. To by zapewne podniosło cenę urządzenia do ponad 3tyś.

  • Janusz Pałucha

    Bez Jobsa to nic nie wiadomo.. jak dla mnie to mogą zrobić dwie wersję.. iPhone 6s z szafirowym szkłem , 5′ ekran i w końcu z obudową z ciekłego metalu no i oczywiście pojemność pamięci musi zaczynać się od 32GB przez 64GB i 128GB i wersja iPhone 6c z ekranem 4′ i plastikową obudową.. i tu można jeszcze pozostać przy pamięci 16GB i większych.. ale reszta wnętrzności takie same a nie z iPhone 5s

  • Pszczolka

    Plastik ? iPhone ? Proszę Cie… Już Apple wystarczająco nisko upadło, dając nam iPhone 5C.