Michał06.01.2015
iPhone 6 mini – nowe plotki

iPhone 6 mini to nowy iPhone z 4-calowym ekranem, który rzekomo Apple miałoby wprowadzić w tym roku do swojej oferty. Telefon miałby zastąpić obecnego iPhone 5c.

Niestety najnowsze plotki, które pochodzą prosto z chin mówią o tym, że na ten moment gigant z Cupertino nie planuje i najprawdopodobniej nie wprowadzi w tym roku do sprzedaży 4-calowego iPhone 6 mini, czyli następcę aktualnego iPhone 5c.

Earlier today, the Apple hub known as the “Wei Feng Network” cited supply chain sources who have stated that we should not believe the rumors according to which the Cupertino-based giant is working on a new 4-inch iPhone. The sources claim that Apple has not made any new tasks / orders to its supply chain for a new 4-inch smartphone, so at least for now these rumors don’t seem to have a strong foundation.

Ktoś z Was byłby w ogóle zainteresowany takim iPhonem? Czy jednak wolicie większe ekrany?

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Janusz Pałucha

  Wydaje mi się że więcej osób kupiło by wersję 6 mini niż kupiło 5c który nie pasuje do tej. z segmentu premium.. bo przynajmniej cena 5c na to wskazywała..
  Jest jeden warunek… ma to być iPhone 6 mini który ma sie różnić od wersji iPhone 6 jedynie ekranem.. cała reszta musi być taka sama.

 • Joka

  Ja bym łykał jak Pelikan ;)

 • brodaty

  Po co skoro jest 5s?

 • KOSa

  ciekawa propozycja, jakby wrzucili jeszcze optyczną stabilizację aparatu z 6+ to byłby bardzo dobry fon, wtedy mógłbym zamienić 5S na 6mini

 • Bea

  ja bym chciałam jestem kobieta mam małe rećze i musze rozdziawiąc paluchy zeby przyrzymać 6 do napisania sms np. jest to dla mnie niewygodzne na szerokość