Krystian04.02.2014
iPhone 6 z 10Mpx aparatem?

Pojawiły się właśnie kolejne przecieki na temat iPhone 6. Źródła z łańcucha przemysłowego Tajwanu twierdzą, że iPhone 6 będzie posiadał co najmniej 10Mpx aparat fotograficzny z jasnością aż 1,8.

Aparat na pewno byłby lepszy niż obecny w iPhone 5S aparat o rozdzielczości 8mpx oraz jasności 2,2. Raport twierdzi również, że zmieniony będzie filtr IR w aparacie, na filtry wyprodukowane przez japońską firmę JSR.

Firma ta słynie z produkowania filtrów używanych między innymi w aparatach cyfrowych i kamerach wideo opartych na matrycach CMOS. JSR twierdzi, że jego filtry będą lżejsze i cieńsze od obecnych, do tego dzięki swojej konstrukcji będą przepuszczać więcej światła i generować mniej zakłóceń.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
  • Sławek Herok

    Kupie ten telefon tylko jesli bateria bedzie na poziomie 3000-3200 mha

  • Andrzej Kosmala

    Ponieważ ostatnio przecieki z obozu Appla w 90% się sprawdzają temperatura oczekiwania na iPhonea rośnie u mnie.Przecieki są bardzo obiecujące.Jeszcze raz: zrobiłem ze względu na wielkość ekranu wypad do Samsunga i jest to ciekawa przygoda.Ale ponieważ wszystkie inne urządzenia komputerowe mam Appla, mam konto na iTunes to naturalną koleją rzeczy chciałby mieć iPhonea 6.Trochę nie rozumiem tej wojny Samsunga i Appla,Coca Cola i Pepsi Cola się tolerują.No ale tu chodzi o rozwój technologii.Konkurencja jest siłą napędzającą.