Krystian02.01.2014
iPhone 6 z zakrzywionym ekranem

Do internetu trafił właśnie kolejny koncept iPhone 6 z 5″ zakrzywionym ekranem. Ciężko to generalnie nazwać konceptem 6, skoro na filmie widzimy lekko powiększoną obudowę identyczną z obecnie sprzedawanym modelem.

Autor postanowił jednak zaszaleć i dodał do tego urocze zakrzywienie aż o 5 stopni. Nie wiem czemu miało by ono służyć, dzięki temu telefon ani nie wygląda, ani nie jest bardziej praktyczny. Z całą pewnością nie kupił bym czegoś takiego, a Wy?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
  • Krystian Łazowski

    Teoretycznie dzięki temu mamy większy zasięg kciuka, niemniej jednak jest to bardzo zły pomysł; główne wady to chociażby narażenie na pęknięcie, dyskwalifikacja wszystkich etui i niemożność używania telefonu na płaskiej powierzchni.
    Niestety 99% konceptów dotyczących urządzeń czy interfejsów Apple do niczego się nie nadaje. Żeby nie powiedzieć gorzej.

    • Teoretycznie ;-) a jak trzymamy telefon bokiem? A odblaski światła? A sprzęt jak płyta główna, czy bateria? Rozwiązanie takie jest totalnie idiotycznie i nie mam pojęcia po co ktoś w ogóle tworzy takie projekty ;-)