Krzysiek Borek27.03.2014
iPhone 6 zadebiutuje już we wrześniu?

Wszyscy przyzwyczajeni jesteśmy do 4″ smartfona od Apple, wielu uważa, że jest on idealny. Jednakże biorąc pod uwagę postęp, technologiczny i to, ze „przeciwnicy” maja większe smartfony Apple pójdzie w ta stronę już we wrześniu tego roku.

Japońska gazeta Nikkei zarzeka się, ze iPhone 6 pojawi się na rynku już we wrześniu. Z raportu wynika, ze kolejny model smartfona od Apple, nazywać się będzie nie inaczej, niż iPhone 6. Z dalszych informacji wynika, że będą dwie opcje do, wyboru 4,7″ i 5,5″, także ta informacja ma pokrycie z plotkami, które do,tej pory wyszły na światło dzienne.

„Producenci zaczęli już produkcje. Masowa produkcja ekranów LCD zacznie się w okolicach lipca-sierpnia, podejmie się tego Sharp, jak i LG, rozdzielczość będzie wyższa niż w oferowanych obecnie modelach iPhone’a.”

Już wcześniej głos w sprawie wziął Steve Milunovich z UBS, pokazując, że najpierw zadebiutuje wersja z 4,7″ wyświetlaczem, a później jego większy brat.

Wszyscy czekają na smartfona z większą przekątna ekranu i wszystko wskazuje na to, ze Apple wyda większego smartfona ,aniżeli stosowane dotychczas 4″. Jednakże nie każdemu może odpowiadać wielkość iPhone, wiec wielce prawdopodobne jest, że pojawi się także 4″ wersja, a to z powodu tego ze większość użytkowników przyzwyczaiła się do takiej wielkości wyświetlacza. Interesujące będzie ujrzeć większego smartfona od Apple.

Dajcie znać w komentarzach co sadzicie o wydaniu 4,7″ i 5,5″ iPhone’a 6, ewentualnie czy pozostaniecie przy, sprawdzonych już 4″ i którego byście byli skłonni kupić.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek