Krzysiek Borek27.03.2014
iPhone 6 zadebiutuje już we wrześniu?

Wszyscy przyzwyczajeni jesteśmy do 4″ smartfona od Apple, wielu uważa, że jest on idealny. Jednakże biorąc pod uwagę postęp, technologiczny i to, ze „przeciwnicy” maja większe smartfony Apple pójdzie w ta stronę już we wrześniu tego roku.

Japońska gazeta Nikkei zarzeka się, ze iPhone 6 pojawi się na rynku już we wrześniu. Z raportu wynika, ze kolejny model smartfona od Apple, nazywać się będzie nie inaczej, niż iPhone 6. Z dalszych informacji wynika, że będą dwie opcje do, wyboru 4,7″ i 5,5″, także ta informacja ma pokrycie z plotkami, które do,tej pory wyszły na światło dzienne.

„Producenci zaczęli już produkcje. Masowa produkcja ekranów LCD zacznie się w okolicach lipca-sierpnia, podejmie się tego Sharp, jak i LG, rozdzielczość będzie wyższa niż w oferowanych obecnie modelach iPhone’a.”

Już wcześniej głos w sprawie wziął Steve Milunovich z UBS, pokazując, że najpierw zadebiutuje wersja z 4,7″ wyświetlaczem, a później jego większy brat.

Wszyscy czekają na smartfona z większą przekątna ekranu i wszystko wskazuje na to, ze Apple wyda większego smartfona ,aniżeli stosowane dotychczas 4″. Jednakże nie każdemu może odpowiadać wielkość iPhone, wiec wielce prawdopodobne jest, że pojawi się także 4″ wersja, a to z powodu tego ze większość użytkowników przyzwyczaiła się do takiej wielkości wyświetlacza. Interesujące będzie ujrzeć większego smartfona od Apple.

Dajcie znać w komentarzach co sadzicie o wydaniu 4,7″ i 5,5″ iPhone’a 6, ewentualnie czy pozostaniecie przy, sprawdzonych już 4″ i którego byście byli skłonni kupić.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Jestem na tym forum już weteranem walki o prawo wyboru wielkości ekranu iPhone’a.Jeżeli ktoś widzi w nim przede wszystkim telefon to 4′ wystarczą,jeżeli urządzenie multimedialne to 5,7′ a kompromisem jest 4,7′.Piszę ten tekst na Samsung Galaxy Note 3.Bardzo wygodny,ale nie jako telefon.Dokupiłem więc Gear(zegarek) i nie przystawiam do ucha „łopaty”.Głupio tylko w miejscu publicznym gadać do zegarka.Sądzę,że będę nabywcą iPhone’a 4,7′.A może 5′ cali w miejscu 2 modeli? Po co te spekulacje?Oni w Cupertino już wiedzą a nawet produkują.Podziwiać dyskrecję!

  • Krystian Łazowski

   Niech sobie wprowadzają tyle rozmiarów, ile chcą, byleby nie wywalili czterocalowego albo nie zastąpili go jakąś ułomną wersją. Wprawdzie nie będę odczuwał potrzeby wymiany mojego 5s przez najbliższe dwa lata, ale nie chcę widzieć, że wycofują się kompletnie z mniejszych smartfonów z wyższej półki, bo wtedy nie będzie miało znaczenia, kiedy zechcę wymienić telefon — nie będzie w ogóle na co.

 • Wow

  A tego że iPhone 6 zadebiutuje we wrześniu nigdy bym sie nie spodziewał. Ale dodam do tego że wielce prawdopodobne jest to że iPhone 7 rownież zadebiutuje we wrześniu, prawdopodobnie 8 i 9 też.

 • Marcin

  4,5,5s miały premierę we wrześniu, wiec co to za zaskoczenie bo nie rozumiem?

 • Janusz Pałucha

  Mam jakieś dziwne uczucie że już mi trochę za dużo gadania i pisania jaki ten iPhone 6 ma być… ja cierpliwie czekam na jakikolwiek model bo moja poczciwa 4 już się lekko zużyła.. czy to będzie 4,7 czy 5,5 nie ma dla mnie większego znaczenia bo tak na prawdę wewnątrz znajdują się siła i to co robi przewagę nad konkurencją.. jak wyjdą obydwa modele to wybiorę 5.5″ a co do września to osobiście czekam ale na moje drugie maleństwo :P

 • 4S

  Fajnie , a co mają powiedzieć zwolennicy 4s czyli 3,5″ .Jest to dla nich idealny rozmiar ,i nadal chcą tyle widzieć w iPhonie.Nie zawsze postęp(zwiększanie ekranu) jest potrzebny.Do netu i mediów noszę iPada mini , a w kieszeni chcę mieć 3,5″ jabłko z wydajnym układem.Obecnie 4S łapie zadyszkę i zapewne IOS 8 będzie też jego ostatnim systemem.

 • krzysiek

  Nie chcę większego iPhone.
  Cztero calowy jest idealny- dobrze trzyma się w dłoni i leży w kieszeni.
  Duży rozmiar spowoduje że będzie nie wygodny w trzymaniu tym bardziej w kieszeni jeśli chodzi o facetów .
  Kobiety maja swoje torby wiec mogą tam mieścić większy wymiar:)

 • mr_pit

  Zależy też od ceny

 • Użytkownik

  iPhone jest dla wielu zbyt mały,szanujący klientów producent, powinien dać nam użytkownikom, prawo wyboru wielkości ekranu,tak jak to robi „śmiertelny konkurent” s…..g . Nie interesuje mnie konkurencja , bo chcę sporą maszynę z iOS,używam też iPada mini,ale nie zastąpi przecież telefonu. ;))) Czekam z niecierpliwością na nową linię od Apple.