Krzysiek Borek20.11.2015
iPhone 7 będzie wodoodporny?

Apple w przyszłym roku prawdopodobnie jeszcze bardziej zbliży się do wyników Samsunga, wszystko za sprawą wyposażenia iPhone’a 7 w wodoodporną konstrukcję i 3GB pamięci operacyjnej.

Tak przynajmniej twierdzi analityk TrendForce, Avril Wu. Prawdopodobnie 5,5 – calowy wariant zyska 3GB pamięci operacyjnej, co wiąże się z jej 50% wzrostem. Zaledwie rok po wprowadzeniu modeli z 2GB.

Podobno następny model będzie się lubił z wodą i nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby umieścić go w fontannie lub innym miejscu. To na razie jedynie plotka, więc nie bierzcie tej informacji na poważnie. Jednakże japoński blog Macotakara również o tym wspominał, więc coś jest na rzeczy.

Główną zaletą kolejnego modelu podczas sprzedaży będą 3GB RAM i wodoodporna konstrukcja (przewidziana dla modelu z 5,5 – calowym wyświetlaczem). Zbiegnie się to czasowo z wydaniem przez Samsunga 12GB pamięci RAM (1,5GB) LPDDR4.

Analityk twierdzi, że nowy iPhone pojawi się w połowie przyszłego roku i Apple wyśle do sklepów około 260 mln egzemplarzy smartfona, co oznacza roczny wzrost o 12,5%, a także 18,5% udziałów w rynku. Pojawiła się również informacja o mniejszym iPhonie, który rzekomo pojawi się w drugim kwartale 2016 roku.
Czy ważna jest dla was hydroizolacja i czy następny iPhone rzeczywiście zadebiutuje z 3GB RAM? Co o tym sądzicie?

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek