Michał19.09.2016
iPhone 7 Plus vs Galaxy Note 7 – porównanie czytników linii papilarnych

Porównań ciąg dalszy. Na YouTube pojawił się właśnie film pokazujący działanie czytnika linii papilarnych w dwóch topowych telefonach na rynku – iPhone 7 Plus oraz Samsung Galaxy Note 7.

Oba te smartfony jak wiemy wyposażone są w czytnik linii papilarnych. Który z nich jest szybszy? Nie będę zdradzał Wam odpowiedzi na to pytanie. Wideo jest dość krótkie, więc sami zobaczcie.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • SedziaWesolowska

  iPhone niszczy miażdży upokarza masakruje gnoi rozczłonkowuje rozsadza rozwala eksterminuje samsunga.niepotrzebne skreślić zostawić prawidłowe określenie ;) taki żarcik.

 • ElMar

  Moim zdaniem Samsung niszczy rozwala maltretuje dołuje i poniewiera Applem. Taki żarcik

 • Router

  Oba bardzo dobre jednak jak dla mnie wygodniej i szybciej odblokowuje mi się iPhone’a 7. Mając Note’a 7 nie zawsze wczytywał mój palec.

  • pan bigos

   to inna liga niż czytnik w moim 5s

 • Hah, pamiętam, jak można się było zalogować na laptopa poprzez czytnik linii papilarnych – strasznie ciężko to działało, a jak się czytnik zalogował, to wejście na komputer niemożliwe. Dlatego i teraz jakoś nie jestem do nich przekonany, czy to bajer dla bajeru, czy jednak dobrze zrobiona rzecz i potrzebna przede wszystkim. Nie wiem, który phone lepszy. Można mieć oba :P

 • Tomek

  Nie rozumiem tych testów i ich celu. Dla mnie jako zwykłego użytkownika taka różnica jest w ogóle nie odczuwalna.

  • pan bigos

   dla hipsterów i fanbojów takie porównania to istna gratka żeby później siedzieć w zaciszu mieszkania i zachwycać się swoim urządzeniem, a pozostałe wyśmiewać w internecie 😂