Michał25.09.2016
iPhone 7 vs iPhone 6s – profesjonalny test wydajności

No i przyszedł czas na kolejny test iPhone 7. Dziś porównamy go i zobaczymy o ile jest szybszy od rocznego już iPhone 6s.

Test polegał na otwieraniu aplikacji jedna po drugiej w tym samym czasie równocześnie na obu urządzeniach. W pierwszej części apki otwierane były pierwszy raz. W tej części o 12 sekund okazał się szybszy iPhone 7.

Druga część to otwieranie aplikacji działających już tle. Tutaj również iPhone 7 okazał się szybszy. O ile sekund? Zobaczcie sami.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Applekrk

  Widzialem inne testy i w nich 7 wypada blado. Adriansen porównywał czas uruchomienia telefonu. Wygrał 6s. Bawiłem się 7 i na wystawie zdarza mu się przyciąć. Wiec dupy nie urywa ten telefon.

 • Tu porównanie między SE i 7 plus, ale w uruchamianiu gier, a nie aplikacji systemowych. Widać różnicę w uruchamianiu apek po wstrzymaniu na korzyść 7 plus ze względu na większy RAM. Natomiast podczas pierwszego uruchamiania idą łeb w łeb. https://www.youtube.com/watch?v=clVTpNpdbvw

 • Router

  iPhone kładzie na łopatki każdego gorącego szajsunga :)

  • Mariusz Hołtyn Zespół Accord

   Pod jakim względem ? Wodoszczelność ? Samsung ip68 . . . IPhone ip67. A może aparat? Ha ha . Samsung jaśniejsza przesłona. A może rozdzielczość wyświetlacza pikseli na cal? Samsung ponad 500 . Może teraz ty powiesz co iPhone ma lepsze ? Ha ha ha

   • Router

    Pod względem pracy w czasie rzeczywistym w chmurze. Pod względem stabilności systemu. Pod względem oprogramowania zewnętrznego. App store lepszy porządek, bezpieczeństwo. Co do iP67 to popatrz na testy niezależne. iPhone lepiej wytrzymuje pod wodą niż s7. Co do reszty co wymieniłeś to jest dobre dla dzieci jak się lubią pochwalić w gimnazjum.

   • Błaszkiewicz Mario

    Jakoś aparat w 7plus lepszy od samsung S8 a nawet S8+

 • Mietek

  Powaliło mnie na łopatki. Profesjonalny test, lubię testy Phonebuff, jednak niewiem na czym ma polegać profesjonalizm tego testu. Facet ma profesjonalny palec?