Michał18.01.2016
iTunes Radio nie będzie już dostępne za darmo

W roku 2013, Apple oficjalnie prowadziło do swojej oferty usługę iTunes Radio, dzięki której możliwe jest słuchanie ogromnej liczby stacji radiowych za darmo (z reklamami).

Jak się okazuje usługa ta od 29 stycznia, czyli za 11 dni przestanie być darmowa. Od 29 stycznia osoby, które będą chciały skorzystać ogromnej bazy iTunes Radio będą musiały wykupić subskrybcję Apple Music, która jak wiemy kosztuje około 5€ miesięcznie.

beats1

Zatem od 29 stycznie jedyną darmową stacją radiową od Apple dostępną w aplikacji Muzyka będzie Beats 1. Czy ktoś z Was korzysta w ogóle z iTunes Radio? Czy wolicie inne rozwiązania?

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Waldemar Sinicki

  nie korzystam ani z jednego ani z drugiego!

 • Andrzej

  Ja słuchałem darmowego iTunes Radio. Fajnie było słuchać dobranych utworów z jednej kategorii. No cóż… Mogę tylko powiedzieć: niech sie Apple pierd..i. Nie wykupie abonamentu. Zacznę korzystać np ze Spotify. A Apple pierwszy raz mnie zawiodło. Za głupie pare dolarów chcą zmusić ludzi żeby kupowali Apple Music. Zenada

  • Michaelxdd

   Spokojnie spokojnie. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z Apple Music to masz 3 miesiące za darmo, a dopiero później płacisz. Ja jeszcze ani razu nie skorzystałem z AM, bo się przyzwyczaiłem właśnie do Spotify oraz mam sporo własnej muzyki. ;)

   • Andrzej

    Ale ja nie chce potem płacić. Bo ja słucham tylko czasami i właśnie mi pasowało ze dobierana była różnorodna muzyka. Nawet po to robiłem jailbreak żeby nie miec limitu z przewijaniem kolejnych utworów. Idealne rozwiazanie – czasami i za darmo. Teraz to czasami ma kosztować? Żarty. Apple zapomina ze sa tacy użytkownicy jak ja. Ta chciwość się kiedys na nich zemści. Cóż – witaj Spotify… Żegnaj AppleMusic.