Krystian01.12.2013
Jak włączyć ikony Emoji w iOS 7

W momencie, w którym Apple udostępniło jedną z najlepszych funkcji iOS, czyli iMessage, rozpoczęła się nowa era komunikacji z naszymi znajomymi. Korzystać z tego genialnego rozwiązania mogli niestety tylko nieliczni, a mianowicie Ci którzy posiadali  wówczas jedyny słuszny na rynku telefon.

Ale wracając do rzeczy. Czym byłaby komunikacja bez uczuć i emocji? Tutaj właśnie na ratunek przybyły nam żywe i kolorowe Ikony Emoji. Wprawdzie od biedy możemy je wysyłać również do użytkownika Androida, lecz niestety za pięknie one się tam nie prezentują. No cóż! Trzeba się trzymać jednego standardu w końcu.

Aby wysyłać nasze kolorowe ikonki trzeba je najpierw włączyć. Chwytamy więc iPhone i podążamy następującą ścieżką – dotykamy Ustawienia -> Ogólne -> Klawiatura -> Klawiatury -> Dodaj klawiaturę… i tu z listy wybieramy Ikony Emoji. Gotowe!

Ikony

Teraz, pisząc wiadomość do naszej ukochanej, albo znienawidzonego znajomego, klikamy ikonkę globusa która widoczna jest koło spacji i wybieramy z bardzo wielu dostępnych obrazków ten, który nam w tej chwili najbardziej pasuje.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_