Michał05.11.2015
JCPAL Perfect Glass – najlepsze szkło ochronne dla iPhone 6s i iPhone 6s Plus

Kilka dni temu dzięki uprzejmości firmy zgsklep.pl otrzymałem do testów szkło hartowane JCPAL Perfect Glass, ale tym razem przeznaczone dla iPhone 6s Plus. Dziś przyszedł czas, aby podzielić z Wami swoimi wrażeniami na ten temat.

Co znajdziemy w pudełku?

JCPAL7

Wewnątrz pudełka oprócz samego szkła znajdziemy ściereczkę do ekranu, naklejki służące do usuwania kurzu, a także dodatkową folię na tył naszego iPhone’a.

Właściwości szkła

JCPAL10

JCPAL Perfect Glass to najwyższej jakości szkło, którego grubość wynosi zaledwie 0,15mm. Szkło JCPAL Perfect Glass zostało specjalnie wzmocnione, a jego wytrzymałość to 9H.

Wygląd

JCPAL

Testowane przeze mnie szkło co widać na zdjęciach posiada białą ramkę, która zakrywa cały przód telefonu, a nie tylko ekran. Jest to ogromna zaleta tego szkła. Po założeniu na iPhone’a szkło jest praktycznie niewidoczne.

JCPAL1

Szkło oczywiście bez problemu współpracuje z TouchID.

JCPAL3

Kolejną sprawą o której zawsze wspominam przy testowaniu szkieł JCPAL są zaokrąglone krawędzie szkła.

JCPAL5

Uwierzcie mi, że zamontowane na iPhone szkło wygląda perfekcyjnie, a korzystanie z telefonu z tym szkłem to czyta przyjemność.  Nie można tego powiedzieć o szkłach, czy foliach innych znanych firm.

JCPAL15

Testowana przeze mnie wersja posiada dodatkowo w komplecie specjalną folię na tył urządzenia.

Zapytacie a co z 3D Touch? Czy funkcja ta działa z tym szkłem? Odpowiedź brzmi TAK!

JCPAL12

Dzięki temu, że grubość szkła to jedynie 0,15mm, 3D Touch na iPhone 6s/6s Plus działa bez zarzutu.

Montaż

JCPAL8

Dzięki temu, że JCPAL Perfect Glass posiada powłokę delikatnie oleizowana montaż szkła na ekranie iPhone jest bardzo prosty. Po raz kolejny nie miałem najmniejszych problemów z montażem szkła tejże firmy na moim iPhone.

Podsumowanie

Jeśli cały czas zastanawiacie się i nie wiecie jakie szkło wybrać na swojego iPhone 6s, czy 6s  Plus, to bardzo gorąco polecam właśnie JCPAL Perfect Glass. Szkło kosztuje 119 zł, czyli dość sporo, ale naprawdę jest warte swojej ceny. Produkt możecie kupić klikając w link obok zgsklep.pl. Gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.