Michał10.09.2014
Jedna z najlepszych klawiatur z Androida już niedługo pojawi się również na iPhone

SwiftKey Keyboard bo o tej klawiaturze mowa, to jedna z najlepszych inteligentnych klawiatur dostępnych na Androidzie. Już wkrótce klawiatura ta będzie dostępna także na iPhone.

SwiftKey to inteligentna klawiatura, która uczy się na podstawie naszych wcześniejszych tekstów, pobiera nawet (na Androidzie) historię naszych rozmów z Facebook, Twitter oraz z Gmaila. Wszytko po to, żeby potem pilnować naszego wprowadzania tekstu i przewidywać wpisane słowa.

Key

Obie funkcje działają zaskakująco dobrze, można wręcz wklepywać kompletnie nieczytelne słowa, a SwiftKey i tak je odgadnie.

Poniżej umieszczam pierwszy film pokazujący iOS 8 i SwiftKey w akcji.

Klawiatura pojawi się w App Store 17 września, czyli w dniu premiery iOS 8.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Mateusz

  Apka bedzie płatna ?

  • Michal

   Tego jeszcze nie wiemy.

 • Maciek

  Wszystko fajnie tylko mam nadzieje, że polski będzie na starcie a nie że trzeba będzie czekać kolejny miesiąc bądź rok…

  • no walsnie fajnie ze ktos o tym wspomnial bo od ponad roku czekam na mozliwosc dodania jakiejs klawiatury zamiennej dla stockowej z jesykiem polskim i nic nie ma jeszcze sensownego (wliczam w to cydie)

 • Angelus1788

  a ja mam taką nadzieję, że skoro będzie swiftkey po pl (a na androida jest więc nie widzę problemu czemu nie mieliby słownika przerzucić). jedyną rzeczą jaką mam nadzieję że dorzucą, to rozpoznawanie czy piszemy sms czy jakikolwiek inny tekst. i przy sms będzie ta klawiatura potrafiła sama usuwać pl znaki (bo na appla już nie liczę bo ci to zawsze mieli nas w rzyci)