Krystian20.01.2014
Kolejne informacje na temat iPhone 6

Apple może już w maju rozpocząć produkcję iPhone 6 z ekranem o rozmiarze 4,7″. W takim wypadku planowane wypuszczenie go na rynek mogło by nastąpić już w czerwcu po targach WWDC.

Według chińskiego analityka Sun Chyang Xu, który dość dobrze trafił w zeszłym roku w plany Google, Apple może rozpocząć testową produkcję już w przyszłym miesiącu. Następnie, jeśli wszytko pójdzie zgodnie z planem, seryjna produkcja rozpocznie się w maju. Konferencja WWDC w czerwcu była by wtedy idealnym momentem na prezentację iPhone 6 4,7″.

Chyang Xu uważa, że iPhone z ekranem 4,7″ otrzyma taką samą rozdzielczość jak model obecny, wynoszącą 1136×640 pikseli. Większa natomiast była by zarezerwowana dla modelu 5,7″, który zostanie pokazany później.

Wraz z podpisaniem umowy z NTT DoCoMo i China Mobile Apple otworzyło sobie ogromny rynek zbytu na swoje produkty. Aby zachować jednak wzrosty, musi wyraźnie konkurować nie tylko sprzętem, ale czasem jego wypuszczenia. Logiczne było by więc pokazywanie w ciągu roku iPhone dwukrotnie, różniących się wielkością ekranu.

Źródło: unwiredview.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • Mam nadzieję, że nie. Chciałbym zobaczyć iPhone z ekranem 4 cale tak jak jest teraz bez zmiany rozdzielczości i zmiany rozmiaru ekranu. Ten rozmiar jest idealny do obsługi jedną ręką.

  • A ja bym chciał 4,94″, o którym pisałem ostatnio, z retina x2 lub cos w okolicy 470PPI. 4,7 za mały a 5,7 za duży. Chociaż jak już to wybiorę (chyba) 5,7 ze względu na rozdzielczość ;-)

   • minicomp

    Po co 470 jak 300 nie rozróżnia ludzkie oko. 4 cale jest idealne no moze 4,3 w 16:9 było by jeszcze ok. Zabawa w takie cyferki i rozdzielczości to tylko w samsungu :)

    • Niestey nie masz racji, polecam zaopatrzyć się w HTC One, Nexus 5, czy inny telefon z 1080p na ~5″. Różnica jest bardzo wyraźna, ostrość, szczegóły, wszelkie zaokrąglenia. Po prostu widać, że jest lepiej. Powyżej 470PPI zgadam się, nie da się już nic wypatrzeć.

 • Bartek

  A ja mam nadzieję, że tak! Będzie na czym czytać, webować i takie tam. Wszystko w jednym. :)

  • mr_pit

   A ja trochę się boje ze wiekszy iphone skanibalizuje mojego ipada mini którego intensywnie uzywam. I oddam go córce :)

   • Bartek

    No i wszyscy będą zadowoleni ;)