Krzysiek Borek30.09.2016
Konsumenci bardziej zainteresowani AirPods niż Apple Watch Series 2

Dla mnie bezprzewodowe słuchawki Apple (AirPods) pokazują, jak nie powinno się projektować i wprowadzać do sprzedaży słuchawek bezprzewodowych. Podejrzewam, że działają świetnie, ale dla mnie pod względem prezencji są ohydne.

Na szczęście każdy ma swój gust i sprzęt na pewno ma wielu zwolenników i przeciwników, co nie zmienia faktu, że w Stanach Zjednoczonych pojawiła się interesująca ankieta. Według niej 12% Amerykanów zamierza sięgnąć po nowy produkt Apple, co może oznaczać wielomiliardowe dochody.

bank-of-america-airpods

Słuchawki pierwotnie pojawiły się podczas konferencji prasowej 7 września bieżącego roku i kosztują 159$, co w porównaniu do konkurencji nie jest przesadzone, choć konsumenci (40%) twierdzą, że cena jest zbyt wysoka.

55% ankietowanych zamierza zostać ze swoimi dotychczasowymi słuchawkami, ale 12% potencjalnych nabywców może sprawić, że Apple będzie bogatsze o 3 miliardy $. Tylko 8% ankietowanych jest zdecydowanych kupić najnowszy model Watcha (Series 2) szkoda, że nie zdecydowano się ujawnić danych sprzedażowych pierwowzorów, ponieważ ankieta wyraźnie wskazuje, że zainteresowanie urządzeniem noszonym będzie rosnąć.

Źródło: cultofmac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Na razie nie myślę o bezprzewodowych słuchawkach, ale czy skusiłabym się na te od Apple… nie wiem, na razie nic nie posiadam z tej firmy, więc można by od czegoś zacząć. Cena na nasze portfele ciut wysoka, ale widziałam jeszcze droższe słuchawki. Design – rzecz gustu, ale czasami coś podoba się wszystkim, więc można to zaprojektować dobrze :)

 • Ciapciarapciap

  Ja tam biore w ciemno, jak się jedna rozładuje to gadam przez drugą a pierwsza się ładuje :) dla kogoś kto dużo nawija przez słuchawki to rewelacja :)

 • Ciekawe tylko jak z jakością dźwięku.

 • ElMar

  Poza kwestią baterii nie mam do AirPodsów uwag – w sensie do żadnych bezprzewodowych. Słuchawki ciagle mi się plączą i już dawno bym je pożegnał na rzecz tych bez kabli ale… no wlasnie. Jak to ma działać 5 godzin i koniec to ja podziękuję. A nosić ze sobą pudełko do nich to trochę przeczy idei mobilności.
  Jak te pierdółki będą działać powiedzmy 24h bez ładowania to można się zastanowić.

  Jakość dźwięku podobno bardzo dobra.

 • Hmmm… łatwo pogubić :-(