Krzysiek Borek16.03.2016
Lenovo ZUK Z1 Sandalwood dostępny w sprzedaży

Kilka miesięcy po ujawnieniu modelu z dębowymi pleckami przyszedł czas na kolejny. Lenovo ZUK Z1 jest dostępny w wariancie Sandalwood (tylna klapka) i kosztuje 250$ (960 zł bez podatku/cła).

Specyfikacja tego wariantu jest mniej, więcej taka sama, jak regularnego, więc nadal mamy do dyspozycji 32 – bitowy układ scalony Snapdragon 801, 3GB pamięci operacyjnej i 64GB na dane użytkownika. Miłośnicy fotografii mobilnej mogą robić zdjęcia 13MPix aparatem głównym lub 8MPix umieszczonym nad 5,5 – calowym wyświetlaczem 1080p, całość specyfikacji dopełnia bateria o pojemności 4100mAh, która powinna pozwolić na cały dzień użytkowania.

ZUK1

Sprzęt działa na podstawie Androida 6.0.1 Marshmallow z nakładką ZUI w wersji 1.6. Słuchawkę można zamówić w oficjalnym sklepie internetowym lub stacjonarnym, a pierwsi szczęśliwcy (50 osób) otrzyma gratis w postaci słuchawek SkullCandy. Kolejna pula (50 osób), może liczyć na darmowe etui po zakupie tego modelu.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Bart

  podobno jest zrobiony z prawdziwych chinskich sandalow ;)

  • krzysiekb92

   Lepsze to niż aluminium przez,które sprzęt może Ci wypaść z dłoni.

   • Bart

    to drzewo zapewne jest pokryte jakas warstwa lakieru (by korniki nie wpierdzielily) :/

    Ale tak czy siak – paralitykowi czy NIEDOŁĘDZE ZAWSZE wypanie sprzet z reki :/ Mam komorki od czasow przed Nokia 3310 – NIGDY PRZENIGDY mi nie wypadl zaden taki sprzet z reki – i MALO TEGO – z tego powodu NIGDY nie mialem pokrowca czy innego SZPECACEGO kondona :/