Krzysiek Borek04.04.2017
Mac mini ważny dla Apple, ale nie wiadomo, co z nowym modelem

Apple poinformowało dzisiaj wybranych redaktorów o odświeżonych Macach Pro i zmianach w ich cenach, a także rozpoczęciu prac nad nowym modelem. Była również wzmianka o Macu mini, ale nie zawierała żadnych szczegółów.

Osobiście nie miałem przyjemności korzystać z modelu mini, ale kiedyś miałem zamiar go kupić. Szkoda, że w moim zasięgu był bardzo stary model i chyba niezbyt wydajny, więc całkowicie porzuciłem ten pomysł.

Nie chcę was zanudzać swoimi perypetiami u innymi produktami Apple, ale wygląda na to, że obecnie nie prędko zobaczymy nowe model Maca mini.

On that I’ll say the Mac Mini is an important product in our lineup and we weren’t bringing it up because it’s more of a mix of consumer with some pro use. … The Mac Mini remains a product in our lineup, but nothing more to say about it today.

Ostatnie odświeżenie mini miało miejsce w październiku 2014 roku, co pokazuje, że od 900 dni Apple nie zdecydowało się na zaprojektowanie nowego modelu.

Obecnie dostępne modele kosztują od 2299 zł do 4699 zł, a podstawowy model ma dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 o taktowaniu 1,4GHz, 4GB pamięci operacyjnej, 500GB dysk twardy i układ graficzny Intel HD Graphics 5000.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Danax

  „Ostatnie odświeżenie mini miało miejsce w październiku 204 roku”

  O kuuuurrrrrrdeeee !!!

  • krzysiekb92

   Uroki klawiatury Chromebooka, co nie zwalnia mnie ze sprawdzenia tego, co napisałem.

 • Tolu

  Ostatnie odświeżenie Mac-a mini miało miejsce 1813 lat temu!

 • Pave

  Ostanie odswiezenie odswiezenia mialo miejsce 10h temu i co ? Czy ktos to wogole czyta ?

 • Felix

  3 lata temu kupiłem mini late 2012 dołożyłem ram do 16gb, ssd 250gb i do dziś daje radę, Mac mini to najmniej awaryjny i najtańszy komputer od Apple.