Krzysiek Borek03.05.2014
Menedżer plików w Windows Phone 8.1

Windows Phone nie jest, aż tak popularny, jak iOS czy Android. Nie oznacza to jednak, że Microsoft osiądzie na laurach i nie będzie poprawiał ich systemu mobilnego.

Względem Androida, który posiada menedżer plików, w wyniku czego możemy przejrzeć zawartość smartfona, czy tableta bez podłączania go do PC. Potwierdzone zostały prace nad menedżerem plikow dla systemu mobilnego Microsoftu, czego wynikiem są nawet ujawnione zrzuty ekranowe.

Zruty pojawiły się na Reddit, pokazują że to nie żaden WIP, a raczej już prawie ukończony produkt i niedługo zostanie wydany. Z tego co udało Nam się zauważyć, menedżer ma dosyć pokaźne możliwości, takie jak : tworzenie folderów, ich modyfikacja i zmiana nazwy, no i oczywiście dostep do wszystkich plikow. Jest też folder Moje Dokumenty i do niego także uzyskamy dostęp, więc jak widać Menedżer Plików dla Windows Phone ma dosyć interesujące mozliwości.

Powstaje też parę pytań, mianowicie na jakim poziomie jest dostep do tychże plików, wtedy może się okazać, że developerzy będą mieli ułatwione zadanie, aby „złamać” system. Jednakże może on nie być tak użyteczne, jak inne menedżery lub te tworzone przez innych developerów, więc pewnie menedżer pojawi się przy finalnej wersji WP 8.1.

Menadzer.onetech.pl

Ten menedżer plików może okazać się jedną z zalet Windows Phone, Android i iOS też je posiadają, ale to inna historia. Obydwie platformy są przed Windowsem, więc nie będą musiały odpowiadać na ta aplikację. Ciekaw jestem odczuć użytkowników, już teraz są pozytywne.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek