Krzysiek Borek23.08.2015
Motorola Moto X jednak pojawi się w Stanach Zjednoczonych

Podczas prezentacji Moto X Play 28 lipca (razem ze Style/Pure), większość konsumentów w Stanach Zjednoczonych była oburzona, Producent pierwotnie nie zamierzał sprzedawać tego modelu na terenie USA, choć będzie on dostępny pod nazwą DROID MAXX 2, tylko i wyłącznie w sieci Verizon.

Ostatni raport daje jasno do zrozumienia, że sprzęt z baterią o pojemności 3630 na pewno pojawi się na terenie Stanów Zjednoczonych, jednakże jego nazewnictwo się zmieni. To żadna nowość w przypadku Motoroli, producent często zmieniał nazwy modeli urządzeń mobilnych przewidziane na inne regiony sprzedaży. Jednym z przykładów może być DROID Turbo, który pojawił się początkowo w USA, a w reszcie regionów jest znany, jako Moto Maxx.

1

Według raportu Droid Maxx 2 będzie kosztował 300$, ale to jedyne informacje, dotyczące słuchawki Motoroli, nie wiemy nic na temat jej specyfikacji technicznej.

DROID Turbo 2 to prawdopodobnie Moto X Style/Pure dostępne jedynie na wyłączność Verizona, choć nadal będzie można spersonalizować wygląd sprzętu przez Moto Maker. Obecnie nie ma żadnych, szczegółowych informacji, dotyczących tego sprzętu, choć ma mieć „niezniszczalny wyświetlacz.”

Być może będzie to sprzęt podobny do serii Active Samsunga, ewentualnie możemy mieć do czynienia z nowszą i wytrzymalszą generacją szkła Corning Gorilla Glass. Prawdopodobnie możemy się spodziewać wyświetlacza POLED (obecnie używa ich LG), który jest cieńszy, wymaga węższych ramek, a przede wszystkim jest giętki.

Źródło: pocketnow.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek