Krzysiek Borek11.06.2016
Już wkrótce będziemy w stanie wrócić do iOS 9.1?

Minęło pół roku od wydania narzędzia do wykonania Jailbreak iOS 9.1 przez Pangu i do tej pory nie padły zabezpieczenia nowszych wersji. Niektórzy dalej próbują swoich sił w wydaniu programu, a jeden z deweloperów pracuje obecnie nad możliwością powrotu do iOS 9.1.

Do informacji dotarłem na portalu reddit i wygląda na to, że ktoś pracuje nad przywróceniem wiary w tę umierającą już scenę. Po zagraniu GSMagic nie spodziewam się cudu, ale liczę, że autorowi uda się wydać potrzebne oprogramowanie. Z notatki autora wiem, że pliki weryfikacyjne (SHSH Blobs) nie mają już znaczenia, a powrót do starszej wersji oprogramowania może odbyć się za pomocą niestandardowego pliku .IPSW, iTunes, serwera lub terminala. Wszystko zależy od tego, która metoda będzie najpewniejsza.

Screenshot 2016-06-11 at 07.30.41

Postęp jego prac można będzie śledzić na Twitterze, ale obecnie nie podał swojej nazwy użytkownika, aby uniknąć sytuacji podobnej do GSMagic. Autor przede wszystkim niczego nie obiecuje, ponieważ nie jest pewny, że mu się powiedzie. Być może, zanim wyda swoje narzędzie, pojawi się Jailbreak. W dalszej części notatki jednak podaje swoją nazwę użytkownika na Twitterze – @TheNoNameProj .

Myślę, że warto go śledzić, jeżeli to nie kolejna osoba podobna do grupy, która chciała zrobić wokół siebie szum i nic więcej.

Źródło: reddit.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Bart

  trzeba byc niezlym Androidowcem by chciec miec tak STARY (NIEZABEZPIECZONY) system

  • enter

   A przed czym tak się zabezpieczać?

   • Bart

    jak bedziesz mial kiedys konto bankowe i wiecej niz 1zl na koncie to bedziesz wiedzial o co chodzi.

    To samo tyczy sie Wielu WIELU innych hasel – czy to ApplePay itp.

  • krzysiekb92

   Jeżeli mnie pamięć nie myli, to za czasów iOS 9/9.01/9.0.2 był błąd zabezpieczeń w aplikacji Mail i najpierw poprawka pojawiła się dzięki Jailbreak, a potem dopiero Apple to załatało.

   • Bart

    oh – a w 1945 byla luka w bombie dla Hitlera ;)

 • KBMR™® ‏

  fajnie by bylo :)

 • KBMR™® ‏

  Bart czytajac twoje komentarze to do wszystkiego sie czepiasz…..

 • HaMMeRiToS

  Bart jesteś z PiS ?