Krzysiek Borek20.09.2014
Niedługo pojawi się Jailbreak dla iOS 8?

Wielu użytkowników korzysta z Jailbreaku iUrządzeń. Obecnie nie jest on dostepny dla najnowszej odsłony mobilnego systemu operacyjnego Apple, ale sytuacja ta może ulec zmianie.

Niestety na ten moment nie mamy informacji kiedy Jailbreak iOS 8 się pojawi, ale deweloperzy odpowiedzialni za narzędzie Pangu już nad tym pracują.

Deweloperzy postanowili zamieścić, któtką wiadomość w tej sprawie. Ponadto nie ma informacji kiedy Jailbreak miałby się pojawić. Jednakże biorąc pod uwagę ich ostatnią pracę możemy być dobrej mysli, wtedy Cydia zawita na nowym modelu iPhone’a.

Just 1 day before iOS 8 official release, guess that devices except iPhone 4 can’t be restored with 7.1.2 firmware. If you want to jailbreak please grab the last moment. For iOS 8, we are already on the way…

A Wy czekacie na Jailbreak iOS 8?

Źródło: cultofmac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Emi Grand

  Nie bo jest nie potrzebny to co potrzebuje to kupuje w app storze i nie mam obaw i ryzyka ze ktoś mi się na telefon włamie coś zhakuje etc.

 • Wielosmakowy

  Kiedyś tak, ale w dzisiejszych czasach nie widzę sensu. Brakuje tylko aplikacji biteSMS, ale specjalnie dla niej nie będę się bawił w JB.

 • Lukasz T.

  A ja czekam z niecierpliwoscia poniewaz lubie sobie upiekszac moje iurzadzenia!

  • Krzysiek Borek

   nawet względem płynności i stabilności systemu operacyjnego ?