Krzysiek Borek14.09.2015
Niektórzy programiści kupią Apple TV za zaledwie 1$

Niektórzy programiści wybrani przez Apple będą w stanie nabyć najnowszy model Apple TV za zaledwie 1$. W Cupertino wybiorą wąską liczbę programistów, którzy otrzymają możliwość tańszego zakupu przystawki telewizyjnej Apple, zanim na dobre rozpocznie się jej sprzedaż w październiku bieżącego roku.

Wszyscy zainteresowani programiści mają czas do 11 września, a jeżeli nie zdecydowaliście się na pokazanie Apple swojego zainteresowania nadchodzącym sprzętem, nie będziecie mieć drugiej szansy. Wszyscy, którym się udało wcześniej, uzyskają dostęp do Apple TV, nie wspominając o bardzo niskiej cenie sprzętu z Cupertino.

Zrzut ekranu 2015-09-11 o 14.42.39

Ceny Apple TV 4 – ej generacji nie są wygórowane i za model z 32GB pamięci przyjdzie nam zapłacić 149$, a za dwukrotnie więcej pamięci 199$. Wybrani deweloperzy wraz z przystawką otrzymają nowego pilota, kabel zasilania, kabel Ligtning → USB, a także USB → USB — C za zaledwie 1$.

Technicznie deweloperzy otrzymują Apple TV za darmo, ale producent pobierze od nich 1$ w ramach potwierdzenia zamówienia, jak i adresu, na który mają je wysłać.

Apple rozpoczęło taki program „nagradzania” programistów podczas rozpoczęcia sprzedaży Apple Watcha, nawet po wykupieniu przez konsumentów wszelkich dostępnych egzemplarzy w przedsprzedaży. Z tym że wtedy deweloper czekał dłużej na produkt i musiał zapłacić tyle ile rzeczywiście kosztował inteligentny zegarek Apple.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek