Krystian05.03.2014
Nowe funkcje Siri już wkrótce

Siri wprawdzie nie nauczyła się jeszcze mówić w naszym ojczystym języku, Apple jednak cały czas nad nią pracuje.

Jak donosi TechCrunch, zdolności Siri są aktualnie w trakcie rozbudowy o szerszą integrację z aplikacjami firm trzecich. Może się to szczególnie przydać podczas obsługi CarPlay, czy przyszłego iWatch. Ponieważ na zegarku nie będzie możliwe wygodne wprowadzanie tekstu, obsługa głosem była by świetnym ułatwieniem.

Dodatkowo Apple może pracować nad technologią, która dynamicznie zmieni nasz ekran startowy o aplikacje aktualnie potrzebne. Wychodząc na spacer ujrzymy programy odpowiedzialne za monitorowanie ruchu, czy też iWatch sam zacznie pomiar tętna.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • @Orlowskii

  Bardzo miłym zaskoczeniem by było dostać w iOS 7.1 obsługę Języka Polskiego. Wtedy bez wahania mógłbym olać Jailbreak i zacząć zabawę z Asystentką Siri ;)

  • Obawiam sie że to mało prawdopodobne nawet w iOS 10

   • Raczej ;-) Najpierw zrobią 90% pozostałych języków. U nas jest bieda i mało iPhone, po co robić Siri.

    • @Orlowskii

     Szkoda właśnie, ze ludzie za bardzo nie wpływają na to co Apple robi. W Polsce jest jednak dużo zagorzałych fanów Apple i myślę, że można by było dużo „podpisów” pod tym zebrać ;)

     • Wyjdź na ulice zagranicznego miasta i policz ile zobaczysz iPhone w 10 minut, a potem wyjdź u nas i zrób to samo. Nie oszukujmy się, u nas jest Applowa bieda.