Krzysiek Borek18.07.2015
Obydwa warianty iPhone`a 6S bez 16GB pamięci wewnętrznej?

Największa wada obecnych wariantów iPhone‚a 6? Bez wątpienia jest nią mała ilość pamięci oddanej użytkownikowi w 16GB modelach, wszyscy konsumenci zadają pytanie, czy Apple w końcu z tym skończy i najtańszy model będzie zawierał 32GB pamięci. Nowy raport rzuca światło właśnie na tę kwestię, związaną z nadchodzącym smartfonem giganta z Cupertino.

Z drugiej strony, patrząc na to, co Apple wykonało przy okazji wydania wersji rozwojowych iOS 9, które redukują wymagane wolne miejsce do aktualizacji poprzez usuwanie aplikacji i ich ponowną instalację po wykonaniu aktualizacji. W tym momencie pojawia się możliwość zachowania najmniejszego wariantu pamięciowego w przypadku smartfona i phabletu Apple.

Jednakże, Chiński portal technologiczny M.I.G Gadget sugeruje, że nie ujrzymy już iPhone‚a 6S/6S Plus z 16GB pamięci. Informacja pochodzi bezpośrednio od Foxconn, który zajmuje się produkcją sprzętu mobilnego dla Apple. Obecnie dostępne są jedynie nalepki sugerujące 32GB,64 i 128GB pamięci wewnętrznej dla kolejnego bestsellera giganta z Cupertino.

Niestety, portal nie ma na to niezbitych dowodów w postaci, chociażby zdjęcia opakowań, ale prawdopodobnie niedługo powinny się takowe pojawić. Sam mam nadzieję, że Apple w końcu skończy z 16GB i podstawową wersją pamięciową będą 32GB. Dzięki takiemu zabiegowi Apple w końcu posłuchałoby fanów na całym świecie, aby 32GB pamięci były domyślną konfiguracją.

Źródło: bgr.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek