Krzysiek Borek10.09.2015
Obydwa warianty iPhone’a 6S jednak z 2GB pamięci operacyjnej

Początkowo jeden z pracowników Adobe wygadał się na temat pamięci operacyjnej, znajdującej się w iPadzie Pro, 4GB to zdecydowanie dużo, choć ta informacja musi zostać zweryfikowana po zakupie tudzież teście tabletu.

Z kolei, jeden z pracowników Apple podał jasno do wiadomości, że 2GB RAM-u w iPhone‚ach 6S powinny się pojawić. Jednakże Apple zazwyczaj nie podaje dokładnej specyfikacji swojego sprzętu, wliczając w to ilość pamięci operacyjnej, pojemność baterii, a nawet taktowanie układu scalonego.

Na Redditcie pojawił się wpis, którego rzekomym autorem był jeden z pracowników Adobe, mający dostęp do odpowiednich informacji na temat prezentowanego wczoraj sprzętu przez Apple. Anonimowy użytkownik umieścił zrzut ekranowy, który nie pokazuje dokładnej specyfikacji, choć daje do zrozumienia, że to nie fotomontaż. Poniżej możecie zauważyć zrzut ekranowy ze strony asw.apple.com, na której pojawiła się informacja o 2GB RAM w iPhone 6S i 6S Plus. Pracownik nie mógł wykonać odpowiedniego zrzutu ekranowego, ponieważ od razu pojawia się na nim znak wodny z nazwiskiem.

apple-internal-website-access

Tak czy owak, musimy poczekać, aż obydwa modele zostaną rozłożone przez iFixit, choć wszystkie spekulacje i wyniki testów wydajnościowych przed prezentacją wskazywały na 2GB pamięci operacyjnej.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek