Krzysiek Borek25.01.2016
Obydwie wersje Zenfone`a 3 dostrzeżone w GFXBench?

W ubiegłym roku ASUS rozpoczął sprzedaż wielu wariantów Zenfone’a 2 i wątpię, żeby ta sytuacja zmieniła się w tym roku. Zakładam, że i tym razem ujrzymy wiele różnorodnych modeli, a ich debiut prawdopodobnie nastąpi w maju lub czerwcu.

Zanim to nastąpi, warto wspomnieć o domniemanych testach dwóch wariantów trzeciej serii. Obecnie występują one jedynie z nazwami kodowymi i pojawiły się w bazie danych programu mierzącego wydajność układu graficznego – GFBench.

gsmarena_002

Na pierwszy ogień idzie Asus Z010DD wyposażony w wyświetlacz 720p o przekątnej 5,9 – cala, 12 lub 13MPix aparat główny, 5MPix z przodu, 64 – bitowy układ scalony Snapdragon 615, 2GB pamięci operacyjnej, 32GB na dane użytkownika i Androida 6.0 Marshmallow. Następny jest Asus Z012D, który ma 5,5 – calowy wyświetlacz Full HD, Snapdragona 650, 3GB RAM i tyle samo pamięci co większy wariant, to samo dotyczy systemu operacyjnego.

Obecnie ciężko stwierdzić, czy to rzeczywiście reprezentanci serii Zenfone 3, choć osobiście wątpię, żeby producent zdecydował się na wydanie nowej serii smartfonów.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek