Krzysiek Borek28.04.2014
Czy OnePlus podlega Oppo?

Podczas, gdy Peter Lau odchodził z Oppo, aby otworzyć OnePlus, pojawiało się wiele pytań, głównie tych dotyczących czyją jest własnością.

Wszystko to z powodu wyglądu OnePlus, który wygląda, jak kopia 1:1 Oppo Find 7, oczywiście głos w tej sprawie zabrało OnePlus.

„perhaps because our aesthetics standard trends are similar”

W dokumentach, ktore pojawiły się w Shenzhen Municipal Market Supervisory Authority (SIPO), wynika jednoznacznie, że właścicielem OnePlus jest Oppo.

Fakt ten może zmienić podejście konsumentów do producenta. Trudno, żeby nie być złym na kogoś kto kłamie. Wtedy można by rzec, że odejście Lau z Oppo było „nagrane”. Dzieki temu konsumenci bardziej skupią się na wydawanych urządzeniach, aniżeli gierkom politycznym prowadzonym przez producentów.

Źródło: talkandroid.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Mecenas Maciek Jasiński

    portal powoli umiera – newsy z tzw du*y… malo interesujace i nie w temacie… pisane jezykiem gimbazialisty i dla gimbazialistow… choc fajnie i dobrze sie zapowiadalo… ale sie….
    http://dc483.4shared.com/img/JYa1N33K/s3/1372ec7b120/Nothing_to_do_here.png

  • Krzysiek Borek

    No cóż przykro mi, iż nie spełniam Pańskich oczekiwań. Dopiero się uczę, więc nie wiem po co te hejty ;). Ja niestety lub stety nie zamykam się tylko na jeden OS, więc może z tego powodu dodaje wpisy o innych systemach, a nie tylko iOS i Apple.