Krzysiek Borek21.06.2014
Oto wyświetlacz większego iPhone’a 6

Przecieki związane z nowym smartfonem giganta z Cupertino, nie mają końca. Wcześniej pojawiały się zdjęcia obudowy, czy innych części, jak i całego urządzenia, jednak tym razem możemy przyjrzeć się samemu wyświetlaczowi.

Przecieki zazwyczaj dotyczyły wariantu z ekranem o przekątnej 4.7″, teraz niejaki Sonny Dickson prezentuje Nam wyświetlacz drugiego wariantu smartfona. Mowa o 5,5″ wyświetlaczu, którego zdjęcia pojawiły się w sieci, jest to pierwsza część, która ma związek z większym urządzeniem.

iphone-6-5-5-lcd

Na zdjęciu powyżej możemy ujrzeć także linijkę, która jasno pokazuje, że po przekątnej jest 14cm, w wyniku czego 14cm = 5,5″. Sam przeciek, nie mówi zbyt dużo o większym iPhonie, jednakże pokazuje Nam, że Apple pracuje także nad większym odpowiednikiem iPhone’a.

Dzięki temu, można być niemal pewnym, że nowe urządzenie pojawi się w dwóch odsłonach. Kolejną sprawą, jest to że dzięki przeciekowi możemy dowiedzieć się o rozpoczęciu produkcji iPhone’a. Poniżej możecie się przyjrzeć zdjęciu, które pokazuje obydwa modele iPhone’a.

To nie jedyna nowość, jeżeli chodzi o wygląd kolejnego smartfona z nadgryzionym jabłkiem w logo. Urządzenie będzie miało zaokrąglone krawędzie, nowy wygląd anteny no i przede wszystkim będzie cieńszy od obecnego modelu w portfolio Apple.

Jeżeli chodzi o specyfikację urządzenia, będzie ono posiadało poprawiony aparat, procesor A8 i dużo innych poprawek. W kodzie wersji testowej iOS8 mogliśmy się natknąć na informacje, mówiące o wyposażeniu urządzenia w wiele nowych czujników, w tym barometr.

iPhone 6 miałby pojawić się już we wrześniu, jednak modle z ekranem o przekątnej 5,5″ zadebiutowałby parę miesięcy później. Możliwe też,że urządzenie będzie droższe o 100$.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek