Krzysiek Borek08.04.2014
Pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy F

To, że model F z rodziny Galaxy istnieje wiemy już od dawna. Samsung wiele razy podawał informacje, dotyczące ich flagowego smartfona.

Zdjęcia prawdopodobnie nie przedstawiają modelu, ktory zobaczymy w sklepach, a jest to wczesny prototyp. Niestety nie mozna było zobaczyć co kryje pod „maską”. Niestety, jeżeli chodzi o Androida, wygląda on na to samo, co obecnie daje Samsung w Galaxy S5, więc w tej kwestii brak zmian. Zmianą na pewno jest specyfikacja sprzętowa, ktorej na ten moment nie znamy, ale pewnie z czasem się o niej, co nie co dowiemy.

galaxyf

Mówi, się że Galaxy F będzie posiadał metalową obudowę i specyfikację z najwyższej półki. Biorąc pod uwagę, że Samsung nie dawno wydał swój flagowy model Galaxy S5, podejrzewa się że Galaxy F będzie mniej, więcej tym samym, jednakże obudowa będzie z innego tworzywa.

galaxyffront

Plotki głoszą, że napdzać go będzie Snapdragon 805, będzie miał także zakrzywiony ekran, jak w przypadku wydanego w tym roku Galaxy Round, jeżeli plotki się potwierdzą szykuje się interesujący smartfon.

Cięzko stwierdzić, czy zdjęcia, które wyciekły przedstawiają rzeczywiście Galaxy F.

Źródło: androidbeat.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek