Michał06.07.2015
Prezentacja iPhone 6s w piątek 11 września 2015?

Kilka dni temu w sieci pojawiła się pierwsza plotka dotycząca prezentacji nowych iPhone’ów 6s. Jak podaje chiński blog MIC Gadet w tym roku, Apple zaprezentuje nam swoje nowe iUrządzenia w piątek 11 września 2015 r.

Blog MIC Gadget twierdzi, że w tym roku nowe iPhone’y 6s zostaną zaprezentowane w piątek 11 września 2015 roku, a tydzień później trafią do sprzedaży. Raport nie zawiera żadnych informacji jeśli chodzi o specyfikację iPhone 6s, ale już dziś wiemy, że nowy iPhone będzie grubszy od obecnego modelu i będzie wykonany z takiego samego aluminium z którego wykonany jest Apple Watch.

Jeśli chodzi o wnętrze nowego iPhone 6s i iPhone 6s Plus to znajdzie się tam nowy  procesor A9, 2GB pamięci RAM, 12Mpix aparat umożliwiający nagrywanie filmów w jakości 4K. Kolejną nowością ma być oczywiście Force Touch. Dzięki Force Touch ekran w iPhone będzie wyczuwał jak mocno go naciskamy. Funkcja ta jest już dostępna w Apple Watch.

Przyznam szczerze, że te pierwsze doniesienia na temat prezentacji są dość dziwne, ponieważ jak do tej pory wszystkie prezentacje nowych iPhone’ów odbywały się we wtorek, a nie w piątek. Czy plotka okaże się prawda? Wszystkiego dowiemy się za kilka miesięcy.

Źródło: micgadget.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz