Krzysiek Borek02.04.2016
Prezentacja Moto X3 z 5″ ekranem to kwestia czasu?

Osobiście podobają mi się ubiegłoroczne Moto X, ale obydwie mają zdecydowanie za duże wyświetlacze, a jestem zwolennikiem kompaktowych rozwiązań. Być może w tym roku sytuacja się zmieni i kolejna generacja Moto X otrzyma 5 – calowy wyświetlacz.

Skąd to wiemy? Wszystko dzięki Zauba to wiarygodne źródło informacji do śledzenia tegorocznych nowości. Obecnie pojawiła się jedynie wzmianka o Moto X3 i to wszystko, nie mamy szczegółowych informacji, związanych z tym modelem.

Moto-X3-01
Ciężko stwierdzić, czy to rzeczywiście trzecia generacja Moto X, równie dobrze może to być informacja o testach Moto E 3gen na terenie Indii. Zazwyczaj oznaczenia modeli Moto to XT1xxx. Teoretycznie możemy mieć do czynienia z E, ponieważ wcześniej ukazały się wyniki wydajności układu graficznego budżetowego modelu.

Po Moto X3 na pewno możemy spodziewać się diametralnych zmian we wzornictwie i specyfikacji technicznej, które zamierza wdrożyć Lenovo. Mam nadzieję, że Tajwańczycy rzeczywiście szykują kompaktową wersję X, wreszcie miałbym odpowiedni moment na zmianę prywatnego smartfona na nowszy.

Źródło: pocketnow.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek