Krzysiek Borek02.04.2016
Prezentacja Moto X3 z 5″ ekranem to kwestia czasu?

Osobiście podobają mi się ubiegłoroczne Moto X, ale obydwie mają zdecydowanie za duże wyświetlacze, a jestem zwolennikiem kompaktowych rozwiązań. Być może w tym roku sytuacja się zmieni i kolejna generacja Moto X otrzyma 5 – calowy wyświetlacz.

Skąd to wiemy? Wszystko dzięki Zauba to wiarygodne źródło informacji do śledzenia tegorocznych nowości. Obecnie pojawiła się jedynie wzmianka o Moto X3 i to wszystko, nie mamy szczegółowych informacji, związanych z tym modelem.

Moto-X3-01
Ciężko stwierdzić, czy to rzeczywiście trzecia generacja Moto X, równie dobrze może to być informacja o testach Moto E 3gen na terenie Indii. Zazwyczaj oznaczenia modeli Moto to XT1xxx. Teoretycznie możemy mieć do czynienia z E, ponieważ wcześniej ukazały się wyniki wydajności układu graficznego budżetowego modelu.

Po Moto X3 na pewno możemy spodziewać się diametralnych zmian we wzornictwie i specyfikacji technicznej, które zamierza wdrożyć Lenovo. Mam nadzieję, że Tajwańczycy rzeczywiście szykują kompaktową wersję X, wreszcie miałbym odpowiedni moment na zmianę prywatnego smartfona na nowszy.

Źródło: pocketnow.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • Bart

    Wyglada jak chinski zabawko-phone za $10

    W sumie to polecam poszukac na Youtube lepszego smartphone i za $4!

  • gosc

    Właśnie wróciłem z Chin. Kupiłem iPhone 6+ za 33$. Uświadomiono mnie, ze Apple na dalekim Wschodzie zawdzięcza swój „sukces” nie dla tego,że produkuje sprzęt z najwyższej półki, lecz dla tego,że produkcja podróby jednego 6+ kosztuje poniżej 18$ w Chinach. Kupowane przeze mnie podróbka niczym się nie różni od oryginału którego mam. Części użyte do produkcji są tak tanie i powszechne,że można to kupić „za rogiem” i z części pozostałe od producentów po produkcji innych urządzenie.Gorzej jest produkcją innych telefonów takich jak LG, Samsung,Sony. Te firmy wykorzystują wysoka technologie i części i procesory są nie osiągalne dla podrabiaczy.Jobs jest w Chinach bohaterem narodowym.