Michał12.10.2017
Przesyłaj zdjęcia, wideo, pliki muzyczne do iPhone, iPad bez iTunes

Denerwuje Was ciągłe korzystanie z iTunes, gdy chcecie przenieś jakieś pliki do swojego iUrządzenia? Jeśli tak to mamy dla Was coś specjalnego.

iMyFone TunesMate to niewielkie narzędzie służące do komunikacji iPhone’a, iPada, iPoda touch  z komputerem PC oraz Mac. Zadania działania aplikacji jest prosta. Ma ono na celu ułatwić i przyspieszyć proces przenoszenia plików z i do iPhone, iPod Touch, czy iPad.

Interfejs iMyFone TunesMate  co widzicie na screenach jest prosty i przejrzysty. Za pomocą aplikacji możemy bez problemu połączyć i zsynchronizować dowolną ilość iPhone’ów, czy iPad’ów. Nie istnieją tutaj żadne ograniczenia tak jak w przypadku iTunes.

iMyFone TunesMate pozwala na wyselekcjonowanie tego co chcemy zsynchronizować, czyli przykładowo możemy bez problemu wybrać i zsynchronizować za pomocą jednego kliknięcia same zdjęcia, czy pliki muzyczne. Wszystko bez tracenia żadnych danych z  biblioteki iTunes.

Aplikacja pozwala także na szybkie usuwanie niechcianych  aplikacji oraz opcję odbudowywania uszkodzonych bibliotek.

Zatem jeśli znudziło się Wam korzystanie z iTunes to gorąco zachęcamy do przetestowania iMyFone TunesMate. Aplikacja dostępna jest zarówno na komputery z systemem Windows jak i macOS. Najnowsza wersja iMyFone TunesMate jest oczywiście kompatybilna z iOS 11 i najnowszymi iPhone’ami 8.

Więcej na temat tego narządzia, a także pliki do pobrania znajdziecie na stronie producenta – imyfone.com.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Henryk

    Osobiście polecam bardzo fajną aplikacje Waltr 2 na maca. Według mnie jest idealna. Ma formę małego okienka do którego przeciągamy muzykę, filmy, dzwonki, ebooki, a one bezprzewodowo przesyłają się do i-urzadzenia.

    • Tak, dobry jest, ale warto dodać, że kosztuje $40.

  • Dla mnie na razie najszybszym i najprostszym narzędziem do przenoszenia zawartości między iOS, PC lub Androidem jest SHAREit :-)

  • Krzysiek Borek

    Wymaga iTunes do działania?