Krystian26.01.2014
Przewidywana specyfikacja Samsunga Galaxy S5

Premiera Samsunga S5 coraz bliżej, plotek też coraz więcej. Z ostatnich nowości mamy dla Was tabelkę z przewidywaną specyfikacją tego modelu pod konkretne rynki.

Samsung nie potrafi aż tak dobrze dochować tajemnicy przed premierą, więc możemy być raczej pewni, że sprawdzi się to w jakichś 90%.

Samsung-Galaxy-S5 2

Dodatkowo w modelu S5 pojawić się ma czytnik linii papilarnych. Wprawdzie iPhone nie był pierwszym telefonem na świecie, który dostał biometryczne sprawdzanie, to jednak dzięki niemu teraz miliony ludzi na świecie używają właśnie TouchID. Nie pierwszy raz, kiedy Apple bierze jakąś technologią i doprowadza ją do perfekcji. Samsung nie może być wiec z tyłu – jak im to wyjdzie zobaczymy już niedługo.

Niestety Samsungowi prawdopodobnie nie uda się skopiować wszystkich nowości z iPhone. Mam tu na myśli 64bitowy procesor. Galaxy S5 zostanie więc z 32bitowym. Nie jest moim zdaniem to żadna strata, Apple przygotowało swój system pod każdym kątem na 64bity, android natomiast tyle, że go wspiera. Nie sądzę, że przyniosło by to jakieś widoczne efekty.

Osobiście najbardziej interesuje mnie obudowa, czy Koreańczykom uda się w końcu zrobić coś nie trzeszczącego i z dobrych materiałów.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_