Krzysiek Borek14.12.2015
PURO Charinging Desk Holder – recenzja

Osobiście nie przeszkadza mi, gdy mój smartfon leży obok Chromebooka i iPada na biurku, jednakże w momencie, gdy dostaję nowy sprzęt do testów, robi się lekki bałagan. W łatwy sposób można mu zapobiec, decydując się na używanie stojaka firmy Puro, który może służyć również jako ładowarka do naszego telefonu.

Podstawka pozwala na umieszczenie w niej smartfona z portem microUSB na biurku lub w innym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzimy nieco miejsca.

PURO2

Stojak dostępny jest w kolorze białym i czarnym (połyskującym).

Po umieszczeniu telefonu z tyłu wtykamy kabel USB, co pozwoli nam na import/eksport danych ze słuchawki na komputer i vice versa.

dock

Dodatkowo w ten sam sposób możemy naładować jego baterię, ale kabel podpinamy wtedy do dedykowanej ładowarki. W obu przypadkach produkt działa bez problemów.

DOCK6

Miejsce z portem na telefon możemy regulować (odchylać), jednakże w każdej konfiguracji nasz sprzęt leży ciasno i stabilnie. Nie ma mowy o przewróceniu się razem ze smartfonem.

PURO3

Ze stojaka korzystałem podczas użytkowania Motoroli Moto G XT1032 i CAT-a S40. Obydwa idealnie wpasowały się w wymiary stojaka i nie było żadnych problemów z ich użytkowaniem lub pozostawieniem ich samym sobie podczas ładowania baterii.

DOCK4

Podsumowanie

Z mojego punktu widzenia stojak sprawuje się idealnie, w każdej chwili możemy sprawdzić nieodebrane połączenia i powiadomienia, zaoszczędzić miejsce na biurku i przede wszystkim na nowo naładować baterię. Jedynym mankamentem akcesorium jest kąt nachylenia smartfona po jego położeniu, musi leżeć idealnie przed nami, aby odczytać powiadomienia i inne dane. Kątu nachylenia nie możemy zmienić, więc warto mieć to na uwadze przed ewentualnym zakupem.

Testowany przez nas produkt możecie kupić na stronie puro.com.pl – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek