Michał26.05.2016
PURO Mini Travel 2.4A – niewielka ładowarka sieciowa z kablem Lightning

Kilka tygodni temu dzięki uprzejmości puro.com.pl otrzymaliśmy do testów małą ładowarkę sieciową PURO Mini Travel i dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.

PURO Mini Travel Fast Charger jak widzicie na poniższych zdjęciach, to naprawdę małą i kompaktowa ładowarka, którą naładujemy nie tylko iPhone’a, ale także iPada czy iPoda Touch.

Solidna konstrukcja i niewielkie rozmiary sprawiają, że ładowarka idealnie sprawuje się np w podróży.

puro4

PURO Mini Travel posiada kabel ze złączem Lightning z certyfikatem MFi, który kompatybilny jest z następującymi iUrządzeniami:

  • iPhone 5/5S/5C/6/6s/6 Plus/6s Plus
  • iPad Air/Air 2/Pro/Pro 9,7″
  • iPad mini /2/3/4
  • iPad 4
  • iPod touch 5g/6g
  • iPod nano 7g

Kabel ze złączem Lightning jest przymocowany do ładowarki na stałe, dzięki czemu nie trzeba się już martwić, że go zgubimy.

puro

Kolejną bardzo fajną opcją o której warto wspomnieć jest „PURO FAST CHARGE TECHNOLOGY”. Co to takiego?

puro2

Jest to opcja szybkiego ładowania, sygnowana przez PURO. Jak to działa?

puro5

Dzięki natężeniu 2.4A za pomocą PURO Mini Travel można naładować iPhone’a do 50% w 30 min. Sprawdzałem i faktycznie działa.

Na koniec warto dodać, że ładowarka sama dobiera odpowiednie napięcie w zależności od tego jakie urządzenie podłączymy. To tyle.

Podsumowanie

Przez okres testowy ładowarka działała i nadal działa bez zarzutów. Praktycznie codziennie ładowałem i nadal ładuje nią mojego iPhone’a 6s Plus i ani razu nie wyskoczył na ekranie iPhone’a komunikat, że ładowarka nie jest kompatybilna z urządzeniem, czy coś podobnego. Produkt jest naprawdę godny polecenia.

Jeśli zatem szukacie małej, poręcznej ładowarki z wbudowałem na stałe kablem Ligtning, to gorąco polecamy ten właśnie model. Ile kosztuje PURO Mini Travel? Aby się tego dowiedzieć zapraszamy gorąco na stronę puro.com.pl – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz