Michał01.11.2015
Puro Sport Stereo – douszne słuchawki dla sportowca

Lato już co prawda za nami, ale nie przeszkadza to w tym, aby kupić sobie jakieś słuchawki, które przydadzą się nam w codziennym życiu, a także podczas uprawiania sportu. Prawda? Zwłaszcza, jeśli doskonale współpracują z iPhone’m.

Dziś chciałbym Wam przedstawić Puro Sport Stereo, czyli douszne słuchawki, które skierowane są głównie dla osób uprawiających sport. Słuchawki otrzymałem już jakiś czas temu od puro.com.pl, więc czas najwyższy napisać o nich kilka słów.

Pudełko

PURO5

Wewnątrz pudełka oprócz samych słuchawek nie ma nic więcej. Nie ma tutaj żadnej przejściówki, żadnej gumki na słuchawki – kompletnie nic.

Jakość wykonania

PURO4

Puro Sport Stereo w całości wykonane są z plastiku. Słuchawki jak widać na zdjęciach posiadają specjalny uchwyt do zaczepienia za ucho.

PURO8

Dzięki uchwytowi słuchawki trzymają się dość sztywno, więc bez problemu można w nich biegać, ćwiczyć czy jeździć na rowerze. Słuchawki na pewno nie wypadną z ucha.

PURO7

Puro Sport Stereo wyposażone są także w mikrofon, dzięki czemu można używać ich jako zestaw słuchawkowy dla iPhone i innych smartfonów.

PURO1

Słuchawki posiadają także w pilot zdalnego sterowania, który pozwoli nam na odebranie połączenia przychodzącego, zmianę utworu podczas słuchania muzyki, czy szybkie uruchomienie Siri podczas ćwiczeń.

Membrany o średnicy 13.6 mm zapewnią dość przeciętną jakość dźwięku. Nie ma tutaj ani za dużo basów, ani za dużo sopranów. Puro Sport Stereo grają po prostu tak jak większość słuchawek w tym przedziale cenowym.

Cechy słuchawek:

  • Pasmo przenoszenia – 20Hz-20 kHz
  • Membrany (średnica) – 13,6 mm
  • Typ słuchawek – douszne
  • Mikrofon – tak
  • Złącze – jack 3,5 mm
  • Długość przewodu: 105 cm

Testowane przeze mnie słuchawki możecie kupić na stronie puro.com.pl. Czy je polecamy? Owszem. Myślę, że za te pieniądze nic lepszego się nie kupi.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz