Krzysiek Borek15.07.2016
Razer wprowadza do sprzedaży mechaniczną klawiaturę dla iPada Pro (12,9″)

Osobiście nie przyglądam się rynkowi profesjonalnych akcesoriów dla graczy i nie wiem nawet, czym różnią się od zwykłych. Jednak Razer wydał wczoraj dość interesującą klawiaturę (mechaniczną) dla większego iPada Pro.

Wszystko bazuje na większych konstrukcjach, więc doświadczenie płynące ze wciskania klawiszy będzie takie samo, jak w przypadku regularnych klawiatur. Warto nadmienić, że większość dedykowanych klawiatur dla iPada korzysta z membrany lub innej technologii wyczuwania nacisku użytkownika na przycisk.

klaw

Przyciski są podświetlane (20 trybów), a bateria z wyłączonym podświetlaniem ma starczyć na 600 godzin użytkowania, jednak po włączeniu maksymalnego podświetlenia wytrzyma tylko 10. Produkt zachowuje się również, jak etui i ma wyciągany stojak, który w dowolnej chwili może posłużyć za podpórkę dla iPada Pro.

Możecie być zawiedzeni jednym faktem, pomimo kompatybilności z iPadem Pro, klawiatura nie ma złącza Smart Connector i łączy się z tabletem przy pomocy Bluetooth, a jej cena wynosi 169,99$ lub 189,99 euro.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek