Krzysiek Borek25.08.2016
Rozpoczęto beta testy aplikacji Gear Manager dla iOS

W styczniu bieżącego roku Samsung ogłosił, że ich najnowszy inteligentny zegarek (Gear S2) będzie współpracował z iOS. Zanim to nastąpi należy wykonać dodatkowe testy aplikacji mobilnej, które właśnie się zaczęły.

Od wczoraj zainteresowani mogą zapisać się do beta testów, aby sprawdzić działanie Gear S2 (wszystkich wariantów) i Gear Fit 2. Testy będą trwały od 24 sierpnia do 19 września, a ostateczna wersja aplikacji powinna pojawić się po zakończonych testach.

Gear3

Do testów mogą zapisać się jedynie użytkownicy wyżej wymienionych urządzeń ze Stanów Zjednoczonych i Korei Południowej. Do działania aplikacji wymagany jest przynajmniej iPhone 5 z iOS 8.4 (lub wyższym) i ważne Apple ID.

Lider rynku mobilnego ma nadzieję, że obecnie trwające testy pozwolą wyeliminować napotkane błędy, co sprawi, że aplikacja będzie bardziej dopracowana. Warto nadmienić, że w kwietniu pojawił się pierwszy przeciek związany z aplikacją i mogliśmy się dowiedzieć, co będzie można zrobić z zegarkiem połączonym z iOS. Wygląda na to, że pojawią się powiadomienia z wybranych przez użytkownika aplikacji i instalacja aplikacji dedykowanych zegarkowi ze sklepu Gear.

Pamiętajcie, że wydanie aplikacji po przeprowadzonych testach to tylko moje zdanie, ponieważ Samsung nie podał dokładnej daty jej wydania, a jedynie zakończenie testów.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Adam

  Jak się zapisać do tych testów?

  • Misiek

   Mieszkasz w stanach czy korei?

   • Adam

    A Jak mam amerykańskie Apple ID?

    • Misiek

     To pewnie jeszcze musisz mieć konto na samsungu w stanach i wersje zegarka kupioną na stany :)

 • krzysiekb92

  Ja aplikacje mam, są po Polsku. Od przyszłego tygodnia będę testował Gear S2, więc wszystko sprawdzę.