Krystian13.01.2014
Samsung Galaxy S5 – nowe potwierdzone informacje

Pojawiły się kolejne pogłoski o dacie zaprezentowania flagowego modelu Samsunga – Galaxy S5. Ma się to odbyć już w okolicy połowy marca. Oprócz tego pojawiła się również informacja, że niektóre elementy specyfikacji nowego Samsunga zostały potwierdzone.

Portal SamMobile otrzymał informacje z poufnych źródeł, że znajdować będzie się w nim ekran QuadHD (1440×260). Ekran ma tym razem zostać znowu zwiększony do rozmiru 5,25″ oraz być napędzany przez 4 lub 8 rdzeniowy procesor.

Osobiście uważam, że jest już przesadą, chyba że kompletnie zlikwidują ramkę wokół, a ta w Galaxy S4 była już naprawdę mała. Użytkownik do dyspozycji będzie posiadał 16Mpx aparat fotograficzny z optyczną stabilizacją. Największą tajemnicą jest owiana obudowa, która od lat jest produkowana z kiepskiej jakości skrzypiącego plastiku.

Tym razem do wyboru mają być dwa modele, plastikowy w cenie 650€ oraz metalowy w szalonej cenie 800€. Do serii Galaxy S5 powinna również dołączyć jak poprzednio wersja mini oraz zoom. Ciekawe, czy samsung zaprezentuje już zmienione UI systemu na nowe.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • Wiktor

  Rozdzielczość jest do poprawy, bo trochę mała wyszła, 1440×260 :D

 • Rafał

  Samsung Galaxy S5 ma wyjść w obudowie plastikowej i metalowej. Pewnie na to też sami wpadli. :/

 • rafal

  co nie zmienia faktu , że nadal będzie na brzydkim zacinającym się androidzie no i poza tym to nadal szajsung

  • HereComesThePain

   Dużo masz do powodzenia. Brzydkim: czy to nie Android oferuje mnóstwo aplikacji startowych z których każda da się dopasować do siebie? Zacinającym się: jeżeli jedziesz na G1 albo HTC Mozart to może się zacina. Od co najmniej dwóch lat sprzęt dogonił Androida. Samsung Ci nie pasuje, twoja sprawa.

 • Mateusz

  Pewnie bedzie Samsung Galaxy S5 oraz Samsung Galaxy S5c