Michał29.11.2017
Sieciowa ładowarka Puro, wspierająca szybkie ładowanie

Czym należy kierować się przy wyborze ładowarki sieciowej? Przede wszystkim swoimi preferencjami. Wybór na rynku jest obecnie tak duży, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Nie musimy zdawać się już na przypadkowe zakupy średnio nadających się produktów.

Dla mnie priorytetem była kompaktowa budowa oraz port szybkiego ładowania. Z racji częstych wyjazdów potrzebowałem niewielkiego urządzenia, które zmieści się nawet do najmniejszej kieszonki plecaka.

Nie bez znaczenia jest także marka, lubię akcesoria Puro ze względu na solidne wykonanie, z których dosyć często mam okazję korzystać oraz „ludzkie” podejście do procesu reklamacji. Co w dzisiejszych czasach ma także duże znaczenie. Bezpieczeństwo i zaufanie do marki to także ważne aspekty, którymi ostatnio dosyć często się kieruje.

Mój wybór padł na podróżną sieciową ładowarkę o symbolu FCTCV2USB34WHI – bardzo niewielkie wymiary i waga, dwa porty USB, w tym jeden do szybkiego ładowania – to wszystko na czym mi zależało. I muszę Wam przyznać, że jak na razie jestem z niej bardzo zadowolony.

Bez względu na to jakie urządzenie podłącze – proces ładowania przebiega zawsze w ekspresowym tempie. Producent chwali się zaimplementowaniem technologii Puro Fast Charger Technology (która ma w praktyce ma przyspieszać ładowanie), jednak dla mnie ważniejsza jest kompatybilność ze standardem Quick Charge 3.0.

Przy ładowaniu dwóch urządzeń jednocześnie, ładowarka wydziela minimalne ilości ciepła się a maksymalne napięcie rozkładane jest automatycznie na dwa porty. Akcesorium wspiera prąd wyjściowy o natężeniu: 5V / 3A; 9V / 2A; 12V / 1,5A. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko drugiego gniazda wspierającego szybkie ładowanie.

Warto dodać, że producent w ofercie posiada całą gamę ładowarek sieciowych, samochodowych oraz indukcyjnych. Akcesoria Puro znajdziecie w dobrych sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz