Michał28.04.2016
Slim Meta II i Sklyline Advance – dwie ciekawe obudowy firmy Obliq dla iPhone 6/6s i 6/6s Plus

Kilka tygodni temu dzięki uprzejmości firmy Forcetop otrzymaliśmy do testów dwie obudowy marki Obliq i dziś chciałbym napisać Wam kilka słów na ten temat.

Na wstępnie warto wspomnieć o samej firmie. Obliq to producent najwyższej jakości akcesoriów ochronnych na smartfony.

log

Początek działalności firmy to przydomowy garaż, gdzie każdy produkt wytwarzany był ręcznie z najwyższą starannością. Obecnie proces produkcji uległ co prawda automatyzacji, ale koncepcja i standard wytwarzania wysokiej klasy, pięknie zaprojektowanych etui dla każdego nie zmieniły się.

Dziś dużą wagę firma Obliq przykłada do zadowolenia klienta poprzez jego sprawną obsługę oraz szeroką gamę produktów, które trafiają w gusta wymagających konsumentów.

Produkty Obliq w dużym skrócie to:

  • perfekcyjne wykonanie
  • nowoczesny design
  • innowacyjne rozwiązania

Testowane przez nas produkty to:

  • Obliq Slim Meta II
  • Obliq Sklyline Advance.

Na pierwszy ogień idzie Slim Meta II w kolorze Rose Gold.

etui3

Obudowa wykonana jest z polikarbonu w strukturze szczotkowanego metalu, dzięki czemu bardzo fajnie trzyma się w dłoni.

etui4

Całość jest idealnie spasowana, nic nie lata nic się nie wygina.

etui6

Wszystkie otwory są idealnie wycięte i zapewniają swobodny dostęp do wszystkich przycisków.

etui2

Etui posiada specjalnie podniesioną krawędź co zapewnia ochronę ekranu oraz obiektywu aparatu. Obudowa dostępna jest w następujących kolorach: różowym, złotym, czarnym, niebieskim, czerwonym i srebrnym.

Przez tydzień korzystania z etui nic z niego nie odpadło nic się nie połamało. Gdyby ktoś z Was byłby zainteresowany tym produktem to zapraszamy do sklepu odapple.pl – tutaj.

Druga obudowa o której chciałbym wspomnieć to wielowarstwowe etui z podstawką Sklyline Advance.

etui10

Obudowa Sklyline Advance podobnie jest opisywana wcześniej Slim Meta II wykonana jest perfekcyjnie.

etui11

Idealnie dopasowany tył wykonany z TPU dokładnie przylega do telefonu, a wnętrze chroni nie tylko narożniki, a także całego iPhonea’a przed upadkiem.

etui12

Kolejnym elementem o którym warto wspomnieć jest metalizowana polikarbonowa powłoka z podstawką, która pozwala wygodnie ustawić telefon w pozycji poziomej.

etui13

Telefon z założoną obudową Sklyline Advance można także bez problemu kłaść ekranem do dołu nie martwiąc się, że zostanie on porysowany. Jest to możliwe dzięki podniesionym o 2mm krawędziom.

etui15

Wszystkie otwory w obudowie są również jak w przypadku Slim Meta II perfekcyjne wycięte. Obudowa dostępna jest w czterech kolorach: różowym, niebieskim, czarnym i srebrnym. Przez tydzień korzystania z obudowy nic nie odpadło, nic się nie wyszczerbiło.

Jeśli zatem szukacie dość ciekawej ochrony Waszego iPhone’a z dodatkową podstawką, to Obliq Sklyline Advance może być bardzo ciekawym rozwiązaniem. Obudowę możecie zakupić – tutaj.

Jeszcze raz dziękujemy filmie Forcetop za udostępnienie etui do testów.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz