Michał29.09.2016
Speck Presidio Clear – etui, które ochroni Twojego iPhone’a przed uszkodzeniami podczas upadku

Tydzień temu dzięki uprzejmości Forcetop otrzymaliśmy do testów ciekawą obudowę, a mianowicie Speck Presidio Clear dla iPhone’a 7 Plus, która według producenta ochroni nasz telefon przed uszkodzeniami podczas upadku.

Co znajdziemy wewnątrz pudełka? W pudełku znajduje się  jedynie etui.

s1

Założenie jest bardzo proste. iPhone w etui nie rusza się, więc nie ma obawy, że wypadnie z niego w jakichkolwiek niekontrolowanych warunkach. s6

Do stworzenia Predisio Clear dla iPhone 7 Plus Speck wykorzystał swoją najnowszą technologię IMPACTIUM™, która tak jak wspomniałem na wstępie chroni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku.

s5

To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia oraz wewnętrznej IMAPCTIUM™, absorbującej wstrząsy. Zdaniem producenta etui wytrzymuje upadek z wysokości nawet 3m. Nie testowaliśmy, ale wierzymy, że tak jest.

s3

Etui wystaje nad ekran, dzięki czemu nawet gdy położymy telefon ekranem do dołu nic się się porysuje. Presidio Clear zostało wykonane z materiału który jest odporny na promienie UV, więc etui nie pożółknie. Etui jest miłe w dotyku i całkiem przyjemnie się używa iPhone’a w tym pokrowcu.

s4

Dostęp do przycisków nie jest utrudniony. Okolice lightning są odrobinę szersze, aby kable firm trzecich z szerszą końcówką nie sprawiały problemu.

s8

Przyciski regulacji głośności bez większych problemów spełniały swoje zadanie.

s7

Przez tydzień testów z etui nic nie odpadło, nic nie pękło.

Podsumowanie

Jeśli szukacie czegoś co ochroni Wasz telefon przed niekontrolowanym upadkiem to naszym zdaniem przezroczyste etui firmy Speck będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Etui dostępne jest na stronie doapple.pl gdzie znajdzie także inne akcesoria do iPhone 7 i 7 Plus.

Ten konkretny model etui możecie nabyć klikając – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.