Michał04.06.2014
T-Mobile partnerem WiMP w Polsce

Dobra wiadomość dla abonentów T-Mobile. T-Mobile został drugim operatorem telefonii komórkowej w Polsce, w którego ofercie można znaleźć serwis streamingowy WiMP.

Usługa będzie dostępna w ramach wszystkich taryf. Klienci T-Mobile już od jutra, czyli od 5 czerwca, będą mogli kupić abonament WIMP Premium i słuchać muzyki bez limitów w telefonie.

Podpisanie umowy z T-Mobile, jest kolejnym krokiem naszej ekspansji na polskim rynku. – mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP. – Od 5 czerwca wszyscy klienci T-Mobile będą mogli słuchać ponad 23 milionów utworów, wchodzących w skład katalogu WiMP i korzystać z obszernej sekcji redakcyjnej.

T-Mobile to już trzeci partner dystrybucyjny norweskiego serwisu streamingowego.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Red

  Wimp to dno, chyba najgorsza baza utworów ale za to marketing mocny. Wielu znajomych naciięło sie i wracali do Spotify czy Deezera. Na plus nie powiem brak transferu ale słuchanie muzy w trybie online zabija baterie w takim tempie ze mimo wszystko wole pobrać co lubię na telefon i w miarę potrzeby aktualizować.

  • Serwus

   Zależy od potrzeb, ja na bazę utworów nigdy nie miałem powodu narzekać, a z kolei moim zdaniem mają najlepszą apkę na smartfony.

   • dokładnie. ja znajduję wszystko czego szukam. No może z wyjątkiem Toola:D ale tego chyba nigdzie nie znajdę. Teraz transfer jest za darmo więc tym lepiej, nie będę zapychal sobie pamięci

  • a czemu najgorsza baza utworów? ja mam wszystko czego szukam. Ponad 23 miliony kawałków :) Poza tym to nie jest wina serwisów jaką mają bazę tylko sprawa wytwórni jaką bazę dostarczają;)

 • Marcin Włodkowski

  Ty Red to głupi jesteś jak but, pogrzebałem sobie trochę po tych serwisach i zdecydowałem sie na darmową wersję Deezer i zdecydowałem się na zakup Wimpa w Play. Bo właśnie mają największy katalog polski!! Sprawdź sobie, a dopiero potem gadaj. Codziennie jezdze do roboty ok 35 min i słucham online, żre mi mniej wiecej 15-17% baterii (Samsung Galaxy III). Słucham wyższej jakości.
  Apka Spotify jakoś mi nie podeszła na Androidzie.