Krzysiek Borek20.06.2014
Czy tak będzie wyglądał interfejs iWatch?

Od czasu pierwszych informacji, związanych z inteligentym zegarkiem Apple, które pojawiły się w 2012 roku, minęło sporo czasu.

Plotki mówią, że iWatch miałby pojawić się z różnymi przekątnymi ekranu. Ale to nie koniec, tym razem pojawiły się zdjęcia, które pokazują jak mógłby wyglądać iOS na tym urządzeniu.

Oczywiście iWatch powinien mieć wyświetlacz o przekątnej 2,45″ i rozdzielczości 460×640 pikseli. Na zdjęciu poniżej, możecie zobaczyć jak mniej, więcej będzie wyglądał interfejs systemu iOS.

iwatchmockupimage

„Na Status Barze możecie zauważyć, z jakimi obecnie urządzeniami połączony jest zegarek. Jeżeli sparujemy go z iPhone’m, będziemy mieli podgląd zasięgu urządzenia,a także siłę zasięgu WiFi. Jeżeli zegarek nie jest sparowany z żadnym urządzeniem to po prostu w prawym górnym rogu będzie widniał napis iWatch.”

Wyświetlaczem wykorzystanym w urządzeniu ma być znana fanom Apple, Retina. Jak dobrze wiemy iWatch ma być wyposażony w iOS, choć nie zdziwiłbym się gdyby był to tylko wygląd systemu, a reszta opcji wyglądałaby nieco inaczej. Mało tego, część miejsca na wyświetlaczu ma być zagospodarowana na wirtualny przycisk Home, znany chociażby z systemu CarPlay.

iwatchmockup

Według dotychczasowych plotek, nowe urządzenie w portfolio Apple ma posiadać wiele czujników, które będą monitorowały nasz organizm. Kolejną nowością maiłoby być indukcyjne ładowanie zegarka. Inteligentny zegarek Apple miałby zadebiutować już w październiku.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek