Krystian15.03.2014
iPhone 6 – właśnie tak powinien wyglądać

Gorączka na iPhone 6 trwa w najlepsze, co raz pojawiają się nowe koncepty, czasem lepsze, czasem gorsze.

Dziś zdecydowanie mam dla Was ten lepszy! Jest to chyba najlepszy koncept iPhone’a jaki powstał do tej pory. Po taki model stał bym w Dreźnie chyba już dzień wcześniej (i tak będę stał, ale cii).

Zaprezentowany model posiada duży ekran z znacznie mniejszymi ramkami w około, dobra rozdzielczość, cienka metalowa obudowa i nowe Touch ID – gdyby jeszcze obsługiwało kilka prostych gestów to bym był w niebie. Do kompletu interesujące rozwiązanie flashu w aparacie, ciekawe jakie były by tego efekty.

Jak Wam się podoba, kupilibyście takiego iPhone 6?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • luk

  Ciekawe rozwiązanie z diodą w aparacie.

 • Piotr Kozdra

  To jest paskudne wygląda jak iphone 3gs !

 • Daniel Jendrecki

  Nic rewolucyjnego, cienkie ramki wzięte z motoroli, regenerująca się szkoło to tak jak plecki LG Flex’a, obudowa wygląda jak trochę odświeżony 3GS. Jedynie dioda doświetlająca fajnie przemyślana.

 • Janusz Pałucha

  Ten tył rzeczywiste wygląda jak w 3G/GS tylko teraz z czego zrobione.. super dopracowany plastik, w końcu ciekły metal na którego maja patent, czy zwykłe aluminium.. a może czym mogli by nas zaskoczyć??

  Co do przodu to ja widzę 2 kamery? czy jedno oczko to czujnik zbliżeniowy?

  Co do lampy błyskowej to ostatnio czytałem o wynalezieniu nowych diod które są wielkości dwóch atomów.. czyżby już by je wykorzystali :P

  Jak dla mnie to każda z wersji koncepcyjnych może wejść już dziś i tak go kupie :]

 • Użytkownik

  Piękna koncepcja,wysmakowana i dopracowana plastycznie.Szybko zapomnimy o 5S przy podobnym projekcie ;))) 6 powinna szybciej wejść do sprzedaży .