Michał18.02.2016
Tak wygląda nowy Samsung Galaxy S7 – zobacz wideo

Prezentacja Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge dopiero w niedzielę, a w sieci już od wczoraj dostępny jest bardzo krótki film zdradzający wygląd najnowszego Samsunga Galaxy S7.

Na poniższym filmie, który został udostępniony przez Android Authority możemy zobaczyć wygląd najnowszego Galaxy S7 na kilka dni przed oficjalną prezentacją. Jak widać telefon wygląda niemal identycznie jak jego poprzednik, czyli model S6.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą specyfikacja Samsung Galaxy S7 ma wyglądać następująco: 4GB pamięci RAM, ekran 5,1” o rozdzielczości 2560 x 1440, bateria o pojemności 2800 mAh, 12 Mpx aparat, gniazdo na kartę microSD.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Szkoda że smartfony w dzisiejszych czasach są nudne i jedyne czym się różnią to wydajnością, ekranem i aparatem, wygląd można pominąć bo prawie wcale się nie zmieniają i każdemu podoba się coś innego. Przesiadłem się niedawno z iPhone 5s na iPhone 6s i tak w sumie to szału nie ma :) Wieje nudą w smartfonach z Androidem tak samo jak z iOSem… Chyba potrzebny tu jakiś nowy wizjoner z pasją bo aktualnie producenci klepią tylko sprawdzone rzeczy aby się sprzedały…

  • sebaq100

    brzydal

  • Rasputin

    Metalowy s3… mam nadzieję że t się potwierdzi, bo wtedy więcej ludzi zrozumie jak gównianym producentem jest Samsung :P

  • masi0

    czyli dupy nie urywa tylko jak zwykle szybszy procek i inny aparat. innowacyjnosc jak przy upgradzie peceta…